Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "muszáj" a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "muszáj" a barátomnak lesnie a nőket, amikor más pasikban ez nincs csak egészséges szinten? Az én barátomban miért van?

Figyelt kérdés

azért zavar, mert már kényszerviselkedésnek tartom, ami megy, ugyanis:

- nincs olyan hely, bárhova megyünk, hogy ne bámulna meg valakit

-ha női hangot hall, már tekergeti a nyakát, honnan jön

-néha a kedvemért próbál úgy tenni, mintha nem érdekelné másik nő - szabályosan kínban van olyankor nem oda nézni..

- nincs nő, aki nem érdekelné, ha csúnya, ha szép, ha öreg, ha fiatal


helyes srácot kell elképzelni, és 32 éves és 3 éve vagyunk együtt, amúgy meg hűséges típus, csak sokszor félreértik a csajok, mert úgy viselkedik.pl. amikor nyomul valaki, nem képes elutasítani konkrétan, hanem kedvesen vigyorog, udvariasan érdeklődik, nagyon sokára esik le a csajoknak, hogy ebből nem lesz semmi.


mindent összevetve, az okára vagyok kíváncsi, hogy hogy nem képes elmenni nőnemű mellett úgy, hogy ne nőt lásson benne, hanem embert?

szerintem ez már beteges és vajon mi válthatja ezt ki nála?


2011. aug. 26. 11:03
 1/8 napietus ***** válasza:
43%
nem beteges. minden férfi ilyen, megnézi a nőket. a baj inkább az, hogy nem tud viselkedni. ez ugyanis, ha feltűnően műveli valaki, nagyon illetlen viselkedés. beszélgess erről vele, ilyen oldalról közelítsd, ne azt emeld ki, hogy Téged zavar.
2011. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

beszélgettem már vele, annyit változott, hogy -próbál nem oda nézni - szóval a kíváncsiság, érdeklődés meg maradt, kiirthatatlanul.

és azért gondolom betegesnek, mert én azért jártam már jópár pasival, ismerem azok vagy 50 haverját, és egyik sem ilyen.

példa:

állunk egy haveri körben, pasik, csajok - beszélgetünk.

a srácok mögött jött egy kopogós cipős ronda nő, az összes pasi közül csak az én barátom fordult hátra megnézni, de még végig is követte a szemével merre megy a nő.

vagy amikor fontos beszélgetések vannak, akkor sem tudja figyelmen kívül hagyni a kávézó ablakán túl és az utca túloldalán levő nőt.


tehát minden helyzetben, mint egy őrkutya, figyel.

2011. aug. 26. 11:15
 3/8 A kérdező kommentje:
totál kényszerviselkedésnek gondolom.
2011. aug. 26. 11:18
 4/8 napietus ***** válasza:
hát így már tényleg az. emrt még ha egy szép nőt megnéz, az oké, de he MINDEN NŐT bámul, az tleg nem normális.
2011. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és mi lehet az oka?
2011. aug. 26. 12:11
 6/8 napietus ***** válasza:
ami az összes kényszeres viselkedésnek: egyfajta pótcselekvés. más meg a körmét rágja, dohányzik, a haját tekergeti meg ilyenek.
2011. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippet
2011. aug. 26. 12:17
 8/8 A kérdező kommentje:
szóval a neten semmi nincs a kényszerbetegségek okairól, csak a kezelésükről, ami pont inkább drogosokra, meg ilyesmi vonatkozik :(
2011. aug. 26. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!