Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hogy ennyire "kicsin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy ennyire "kicsinek" néztek minket? :O

Figyelt kérdés
Ezt ugy értem hogy én például egy 14éves srác vagyok. Oké... még én is szűz vagyok... annyira nagyon messze még nem is mentem el a barátnőimmel... De ismerek jópár korombelit aki már nem szűz... és nem csak mondják mert már láttam / láttuk őket közben. Most ne nézzetek hulyének de volt itt hogy 2 honapot várni egy csókkal... :O Az azért eléggé sok szerintem. :S Nemtudom :D Szoval a kérdésem lényege az az... hogy mért hiszitek hogy ez a korosztály ( 13-16 ) ennyire "félős" vagy nemistudomhogy mondjam :S :D Várom a válaszokat... indoklással :D Nyugodtan jöhetnek a kritikák is :) Megszoktam, bírom szusszal! =)
2009. máj. 31. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy a 2 hónap várást a csókkal azért mondják/mondjuk, mert úgy gondoljuk félősek vagytok.

Én 13-16 évesen el sem tudtam volna képzelni, hogy lefeküdjek valakivel. És a csók is elég kései volt nálam (16). De nem éreztem úgy, hogy lemaradtam valamiről. Ez így volt jó.

Szerintem a velem egykorúaknak furcsa, hogy Nektek ennyi idősen..nemhogy csókon..de a szexen jár az eszetek. Azért mondják a 2 hónapot, mert 13 évesen ezt tartanák normálisnak.. :)


Én 21 vagyok, szóval nem vagyok öreg..de nekem is furcsa, hogy mostanában mennyire korán kezdi mindenki. De persze, mindenki úgy csinálja, ahogy ő helyesnek érzi.. :)


Emlékszem nálunk a gimi elsőben leszólták még azt a lányt, aki nem volt szűz.. most meg mi van :):P

2009. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

öhm, gondolom lányok válaszát várod elsősorban.. de ez azért nem ujkeletűű, minden pasi (95%) átesik ezen.. mivel ebben az életkorban a csajok odavannak hogy ők korábban érnek, és ezért nekik idősebb pasi kell (azt nem folytatnám, hogy az idősebb pasinak meg miért kell..)

ugyhogy amit tehetsz hogy ismerkedsz, és nem depizel be, ha valaki vissuatutasít.. (nekem 15 éves koromig nem volt barátnőm, aztán lett, a lány 17 volt és vele vesztettem el, 1 évig voltunk 1ütt)

szal kitartás, eljön a Ti időtök is.. 18 évesen már értetek lesznek oda a 15-16 éves csajok, és bepótolhatjátok. :)

2009. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Éppen az a gond, hogy a 13-16 korosztály NEM ELÉGGÉ félős... nagyon felelőtlen a nagy többség, és attól érzik felnőttnek magukat,hogyha már a szexszel foglalkoznak, pedig attól nem felnőttek lesznek, csak felelőtlen gyerekek maradnak... a csókhoz nincs hozzáfűzni valóm, ennyi idősen miért ne csókolózhatnának... 16 évesen már a szexre is azt mondom,hogy oké.... de ne haragudj, a mai fiatalokkal nagyon elszaladt a ló. Mondom ezt én 20 évesen, de talán ebből is látszik,hogy az én generációm után következő nagyon nagyon eltér az enyémtől. Nem tudom ennek mi lehet az oka, nem csak magukat a fiatalokat okolom, hanem a szüleiket is, mert azt hiszem ez nevelés kérdése is. El vannak hanyagolva, azt csinálnak, amit akarnak és mennek a tömeg után. A szüleik meg meg sem kérdezik,hogy mondjuk hol voltak az este. Ilyen fokú nemtörődömséget én sosem tapasztaltam a környezetemben(pl saját és osztálytásam szülei). És mivel a többség így van nevelve, azokat a gyerekeket is elrontják, akiket szegény szülők próbálnak jól nevelni. Amit te írtál a csókról, az a másik szélsőség, nem kell 2 hónapot várni egy csókkal, de a szex többi részét meg kellene hagyni későbbre. Az oké, hogy mondjuk már 15 évesen pettingeljetek, fedezzétek fel egymás testét, de nem kellene egyből felnőni. Inkább a lányok viselkedése zavar: minél hamarabb pasi kell, mert ha nincs az ciki, de már ha pasim van, akkor le is kell feküdni vele. Aztán meg csodálkozunk, hogy mennyi újszülött köt ki a kukában, és hogy majd hány lány fogja megbánni a sok esemény utáni tablettát később, mikor megkomolyodik és gyermeket szeretne. Nem tudom, miért nem bíztok meg és hallgattok a tapasztaltabb, idősebb emberekre, nem rosszat akarnak nektek. Én ennyi idős koromban felnéztem az idősebbekre és megfogadtam a tanácsaikat, vagy legalábbis elgondolkodtam rajta. Sőt, ez még most is így van és így lesz ez 30-40 éves koromban is. De ti úgy gondoljátok, hogy okosabbak vagytok mindenkinél meg felnőttek már 13-14 évesen. Sőt, nagyon tiszteletlenül is viselkedtek az idősebbekkel, akik, mint mondtam, nem akarnak rosszat. Nem tudom,hogy lehetne erre megoldást találni...talán azzal, ha az lenne a "menő", hogyha valaki minél megfontoltabb és képes visszautasítani a mai fiatalak közkedvelt fogyó cikkjeit, mint alkohol,cigi, és a szex terén is átgondoltan és felelősségteljesen viselkednének. De ez viszont rajtatok múlna :(
2009. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
jó lenne, ha valaki nem csak a piros kezecskét ismerné, hanem az indoklás fogalmát is.... lehet mondani, mivel nem ért egyet a kedves pontozó...had tanuljak belőle
2009. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem kicsinek néznek benneteket/mondhatjuk, hogy minket (16 éves vagyok), hanem egyszerűen úgy gondolják, hogy ebben a korban még nincs meg hozzá a kellő érettség. Ami szerintem teljesen igaz. Mondjuk ez kicsit részemről bort iszok, de közben vizet prédikálok, mert már nem vagyok szűz, de legalább egy komoly, lassan már hosszúnak is nevezhető (13 hónap) adtam oda a szerelmemnek a szüzességemet. Abból a szempontból sajnálom, hogy így teljesen azonosítják ezt azzal a jelenséggel, amikor a nagyon menő, nagyon "érett" 14 éves lány már minden pózban csinálta, minden hétvégén más fiúval, pedig nem erről volt szó. Ezelőtt a fiú előtt volt két kapcsolatom, és egyiknél sem jutott eszembe maga a lehetőség sem, ugyanis tudtam, hogy bármeddig is fognak tartani, nem szeretném nekik odaadni. Nem mellesleg a szüleim is nagyon dühösek lettek volna érte, ha éretlen kis tinip*csa módra teszem meg. Még beszélgettem is velük erről, az elején mondták, hogy tudják, hogy felelősségteljes vagyok, megbíznak bennem, de mondjuk én meg is beszéltem apukámmal is, hogy meg fog történni, és nem próbáltak meg eltántorítani, mert felmérték, hogy a barátom érdemes erre, és nekem is van eszem (pl. védekezés terén informált vagyok, meg még 12 évesen vettem magamnak egy felvilágosító könyvet, és azt bújtam hetekig). Én most teljesen megértem, ha jönnek, és leszólnak, mert valamennyire igazuk van, de megbánni nem bántam meg, mert fel tudtam fogni, hogy ez egy fontos lépcsőfok az ember életében. De még azt mondom, hogy SZERINTEM ez a jobbik eset, ha valakivel így történik meg az első.

A másik az, amiért én is leszólok, lenézek másokat, ez a 14 évesen nekem szexelnem KELL, mert különben ciki leszek, és egyébként is láttam a Lacikát is, miközben szexelt (nekem ez mondjuk morbid, ez egy intim dolog, EZÉRT is mondják azt, hogy éretlenek vagyunk a szexre még), és az olyan menő. Nem, ez nem menő, és szánalmasnak gondolok mindenkit, aki ezzel dicsekszik. Arról, hogy én már nem vagyok szűz, körülbelül két ember tud, azok, akik nagyon közel állnak hozzám, ugyanis én ettől nem érzem magam nagykislánynak. De más sem lesz az ettől még. Alapvetően rosszul gondolod, hogy miért szólnak le/be, én ezt a helyedben átgondolnám, üdv.



Azért az érdekelne még, hogy mi ez, hogy láttad??? Ez is eléggé érdekes... De nem leszólás, inkább csak elgondolkodtat ez az egész...

2009. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj ezt már annyiszor leírtam... Bármikor beüthet a egy olyan baleset, amit gyerek fejjel elég nagy a valószínűsége, hogy nem tudsz helyesen megoldani (elszakad az óvszer stb), anyuciéknak persze nem mernél szólni. Hát épp ezért. Meg most még lehet, hogy jó, tetszik, újdonság és nem látod a hátulütőit, de (ez főleg lányokra vonatkozik), amikor már 13-14 éves korod óta azon stresszelsz minden hónapban, hogy megjön-e, rendesen védekezel-e, fogamzásgátló, pár év múlva rájössz, hogy újítanod kéne, mert már túl sok dolgot kipróbáltál (mondjuk 17 évesen) stb... Érdemes meggondolni. Bár ilyenkor persze hiába mondják a tapasztaltabbak. Egyébként, mielőtt azt hinnéd, nem huszonéves "szentfazék" vagyok, most vagyok 18 és 16 évesen történt velem minden ilyesmi dolog (petting, szex). De szerintem az is nagyon fontos, hogy enyhén szólva nagy különbség van egy 13 és egy 16 éves között, nem gondolod? Csak mert te egybe írtad hogy 13-16. Pedig ha tudnád... Ennyi idősen 1 év is RENGETEGet számít, el se hinnéd! Érdemes megfontolni. De majd egyszer talán úgyis megérted/megértitek...
2009. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

15 évesen normális ha valaki nem szűz már.

Én nem gondolom az én is ebben a korban vagyok. És én sem értem ...

2009. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést nem emiatt tettem fel. Tudom hogy az idősebbek jót akarnak... :S Nagyon is. Néha én is beszélgetek erről a szüleimmel... a szex-en nem is nagyon járt még az eszem. nem arra megyek. van egy barátnőm akit nagyon szeretek és nem akarom elrontani azzal a kapcsolatunkat ha netán erőlteném. NEM FOGOM! Nekem teljesen mind1 hogy mikor fogom elveszíteni... az a lényeg hogy olyannak akit szeretek ( szerintem )... És igen, én is ismerek olyat aki szerint aki 14 évesen szűz az "kicsi"... Baromság. Nemtudom mit irhatnék még... Bár sokan mondták már hogy tényleg más volt minden a ti korotokban és a mostani időkben. a 13-16 ot nemtudom mért irtam ugy. És igazad van nemtudom mennyit jelent 1 év ebben a korban hisz még csak 14 vagyok. de majd valószínüleg megtudom. Remélem követhető voltam. :)
2009. máj. 31. 12:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a többi választ, tehát nem tudom, hogy ezt mondták-e, ha igen akkor bocsi. Szóval:

Szerintem nem az van, hogy lenézünk titeket emiatt, vagyilyesmi, csak gondolj bele, te ott leszel 17-18éves, egy olyan lánnyal járnál szívesebben ki még szűz, vagy egy olyannal akin 20an átmentek? Szerintem ezen érdemes elgondolkozni...

2009. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt ha jol elmékszem még nem mondták. :) És jobb szeretnék egy olyat aki szűz... Ezen elgondolkodtam már egy párszor nefélj =) Még csak ma reggel találtam ezt az oldalt. De máris jópár dologgal "bővült az agyam" :D De azért még várom a véleményeket!
2009. máj. 31. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!