Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vissza akarom szerezni

Figyelt kérdés
Nos van egy pasi akivel regebb nagyon jobba voltunk, szerelmet is vallott nekem es elmondta, hogy o mar nem megy vissza a volt baratnojehez mert neki csak en kellek es, hogy bennem minden megvan ami neki kel es a volt baratnojebe nem volt meg. Elmondot mindent amit nem szeretet a volt baratnojeben. Egy ideig igy mentek a dolgok minden rendben volt. Aztan kezdett feltuno lenni nekem, hogy egyre ritkabban beszelgetunk es akkor nemsokara irt nekem, hogy ne haragudjak de az ejjel a volt baratnojevel volt es ugyerzi, hogy ujra kezdik a kapcsolatukat es, hogy ne aljak kozejuk de mi attol 2en lehetunk baratok. Most mi tevo legyek? En meg szeretem barmire kepes lennek, hogy vissza jojon hozzam. Sokak szerint amikor ossze veszik majd a baratnojevel akkor ujre fog keresni engem. Szerintetek is? Nekem ez most olyan mindha megcsalt volna de hat nem is voltunk egyutt.
2012. febr. 1. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy gondolom ,vagyis elsőnek ez ugrott be,hogy amíg a volt csajával nem békültek ki, addig te végül is ilyen pótlék voltál a számára!Szerintem is az lesz hogyha összevesznek akkor újra keresni fog téged!De ne hagyd ,hogy ezt csinálja!Ne menj bele egy olyan dologba,hogyha nincs ló jó a szamár is!Felejtsd el sürgősen és keress olyat aki megbecsül!!!!!!!! 23/Lány
2012. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de nagy hülyét csinátál magadból! Gyorsan felejts el, töröld ki a számát míg nem leszel még nagyobb hülye! nem veszed észre, hogy csak játszik veled?Mi az, hogy ha összevész a barátnőjével majd hív? MI vagy te?Ha nincs ló, jó a szamár is?Én biztos nem hagynám, mond meg neki, hogy ha nem téged választ akkor soha többet nem találkozhattok!Álljál a sarkadra és viselkedj értelmes felnőttként! Ezer másik srác van rajta kivül, akikkel boldog lehetsz! Ő nem érdemel meg téged! 21/L
2012. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és te komolyan annak örülnél, ha egy ilyen második lehetőség lennél az életében...? amikor épp nincs kit dugni, akkor megy hozzád, hogy legyen kit? ezt nem akarhatod... nem szerelmes ő beléd. csak arra kellesz neki, hogy legyen valami pótlék, amikor épp nincsen barátnője. ez a szomorú igazság.
2012. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat en mar megmondtam neki a magamet reg. Egy suliba jarunk es szinte mindig lasuk egymast koszonunk es annyi. A baratnom megfigyelte, hogy amikor elmegyek mellette es koszonunk akkor mindig megnez es nez utannam.
2012. febr. 1. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehogy foglalkozz azzal,hogy néz meg utánad fordul!!!!!!!!!!Azért csinálja ,hogy odafigyelj rá!De akkor se érdekled!!!!! Hülyít téged!!!!!!! Felejtsd el sürgősen és ne foglalkozz vele egyáltalán! Mert ha látja rajtad,hogy még odavagy érte ,ugyanúgy nyomulni fog!!!!!!
2012. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban fontos voltál neki.VISSZAFOG MENNI HOZZÁD.

Ha nem? Akkor felejtsd el mert egy tapló.

18/F

2012. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!