Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van nála esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem? Lécives olvasd el

Figyelt kérdés

szoval van egy lány egy suliba járunk,már az elejétől nagyon tetszett,szoktunk szemezni általába mellém áll buszon ha tehetem énis,és megkérdezte haveromtol a nevem,de nem tudok kezdeményezni mert amint melettem vant leblokkolok nevemet sem tudom és nincs önbizalmam sem annyira bejön:D

állandoan rágondolok aludni se tudok lassan,facebookon visszajelölt de nem merek ráirni se ennyire szerencsétlen vagyok

szerintetek tetszhetek neki azakbol amikből leirtam vagy felejtsem el?ésha van nála hogy közeledjek?:/


2012. febr. 1. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
eléggé valószínű hogy tetszel neki, de öreg növessz tököt és állj a sarkadra mert a csajok nem bírják a teszetosza pasikat...
2012. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

növessz tökötXDXDXD ez dejó!:D


egyébként tuti bejössz neki:) mégis így mitől félsz? nem fog visszautasítani. ha ez benne lenne a pakliban, megérteném az aggódásod, de így?:D tessék ráírni, vagy tessék megszólítani!:)

2012. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

és ahogy olvastam a leírást elkezdtél szerelmes lenni

ez cink mert ha mégsem jönne össze akkor nagyon fájdalmas lesz :S

velem is ez volt

2012. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tetszel neki :)

Ha beszélni szeretnél vele, de túlontúl félsz szemtől szembe, akkor mindenféle képpen elősször faceen. Lehet, hogy ő pont annyira fél szólni neked, mint te neki. Nyugi nem lesz semmi attól még, hogy köszönsz vagy megkérdezed milyen napja volt.

2012. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
elsőnek van igaza nem vesztesz semmit azzal hogy megkérdezed tölle hogy be e jössz neki de elötte ismernie kelene legaláb a neved tudja úgy hogy töled halja.
2012. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet esélyed, de ha nem kezdeményezel ez esélyt elveszitheted, mert le tesz rólad. Semmi képp ne ,facebookon kezdeményezz, hanem buszon, suliba stb. Előre nehéz de aztán ő is mond valamit és a beszélgetés hamar ki alakul. És lehet belőle valami, de amig meg sem szolitod addig nehéz kialakuljon bármi is. Sok sikert!!!!!!!
2012. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
másnem irj neki egy levelet és add oda neki suliban (persze ugyhyog félre hivod, ne a barátnői előtt) és igen, ahogy irták növesz tököt, mert a lányok a talpra esett fiúkat szeretik. :) kéz és lábtörést!
2012. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha elkezdetek szemezne sose te legyél az aki elnéz mert azt gyengeségnek fogja fel. egy csajnak pedig nyilván a legdominánsabb pasi kell. Szemezés után pedig menny oda hozzá és hívd el a büfébe. :D

közben beszélgettek, ismerkedtek és majd kialakul ha te is teszel neki :)

2012. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek:D

meglepő hogy senki se volt bunkó vicces kedvébe:P

2012. febr. 1. 17:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Reggel a buszon kérdezd meg, milyen napja volt, majd kezdj el fütyülni és amikor abbahagyta, jegyezd meg, hogy "Nahát milyen csönd van... Hallom a tücsökciripelést... Te is?" Aztán fogd meg a csuklóját, a másik kezeddel pacsizz a tenyerébe és köszönj, hogy "Na, majd akkor később!"

Na jó bocs a trollkodásért, ezzel inkább csak azt akartam illusztrálni, hogy gondolom kb ettől félsz, hogy így fog sikerülni a beszélgetés.

Nyugalom, és akkor jó lesz. Légy okos és udvarias és ha csak úgy megy, először mondj neki betanult szöveget meg bókolj sokat, tisztelettel!

2012. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!