Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor nem vagyunk együtt a barátommal,állandóan azon jár az eszem, hogy mit csinál, kivel van, kit néz meg.
2012. febr. 1. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamivel kösd le magad, mert a túlzott féltékenykedés mindent elronthat... rengeteg esetben van vége emiatt egy kapcsolatnak!


Bíznod kell a barátodban, máshogy nem működik az egész... ha a bizalom megvan, akkor meg nincs miért féltékenykedned.


Vagy tett már valami olyat a múltban, ami miatt megalapozott lenne a féltékenységed?


23/F

2012. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aludj egyet.. Ha nincs rendben az önbizalmad először azt rakd rendbe.. Engem pl baromira zavarna ha a barátnőm állandóan a ynakamon lódna és minden percemről kikérdezne.. meg hogy mikor melyik (lány) barátommal találkozok.. Nincs abban semmi, attól még szeretem a barátnőm, de ha nincs bizalom az megöli a kapcsolatot..


F/16

2012. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére, nem tett semmi olyamit, legalábbis nem tudok róla.Viszont akkor sem tudom legyőzni ezt az érzést...nagyon rossz.Egyszerűen nem tudok benne teljesen megbízni, olyan sok rosszat lehet hallani manapság :(
2012. febr. 1. 18:47
 4/6 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, ha meg akar csalni, megcsal a szemed láttára,

nem kell hozzá titkolózni. Viszont ha lyukat beszélsz

a hasába, illetve sűrűn felhozod, márcsak azért is meg-

csal. Hogy miért? Mert olyannal b@sztatod, amit el sem

követett, így megteszi, hogy legalább legyen okod ezt

mondani.


Olvass, tanulj, és NE AGYALJ. Iskolapéldája, hogyan

veszíts el egy pasit gyorsan, és hogyan bolondulj bele.


Ne légy hülye !

2012. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pqpqpq ***** válasza:
es mit csinal,kivel van,kit nez meg szerinted?
2012. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, le kell foglalnom magam és nem agyalni hülyeségeken..
2012. febr. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!