Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek örülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek örülne barátnőm ennek Valentin napra?

Figyelt kérdés
arra gondoltam, hogy mivel nem túl sok pénzem van csinálnék neki egy kis szívet (dísz szerűséget) a műhelybe meg megcsinálnám szépre pl.: gyöngyöt raknék rá ilyenek meg írnék rá valamit meg adnék még hozzá neki valami csokit. elvileg azt mondják, hogy nem az számít, hogy milyen drága csak szeretetből legyen meg figyelmesség legyen. Szerintetek örülne neki mert nemrég vettem neki egy fülbevalót tetszett neki azt mondta csak ritkán fogja hordani mert az túl nagy ezért gondoltam ilyenre
2012. febr. 1. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de kis édes vagy! Én tuti örülnék ilyesminek és szerintem ő is fog (bár nem ismerem). :)
2012. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon aranyos ^^ én visítottam volna örömömben, ha a barátom valaha is saját készítésű ajándékot ad nekem... de hát ez nem történt meg.
2012. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon édes! Én mindig a saját kezűleg gyártott cuccoknak örülök a legjobban!


22L

2012. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a Valentin napot, feleslegesnek tartom, de szép gesztus szerintem, sokkal szebb ajándék, amit te készítesz, és nem boltban veszed.
2012. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos örülni fog neki ^^
2012. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A barátnődet Bálintnak hívják?
2012. febr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Uccsó, és a tiédet? Mit izélsz a Bálintokkal? Ha név-fétised van, akkor azt éld ki az utcán, és ne itt cseszegess másokat!
2012. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon drága vagy... én örülnék neki, ha a pasim ilyen lenne. bezzeg neki semmi esze az ilyesmikhez, röpülni is fog valentin nap alkalmából. persze nem csak az ötlettelensége miatt, hanem mert egy gyökér. na mindegy, bocs az offért, a lényeg: ÖRÛLNI FOG PERSZE! =)
2012. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy uccsó? Jobb helyeken utolsónak nevezik.
2012. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jobb helyeken nem trollkodnak normális kérdéseknél. mert nem vicces.
2012. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!