Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ettől én rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől én rossz ember vagyok, ez elítélendő?

Figyelt kérdés

Tetszett nekem egy srác, nem tudtam, hogy barátnője van, de azt láttam rajta, hogy én is tetszem neki, csak valamiért mégse akar lépni, így hát kezdeményeztem én, végül is burkoltan elmondtam, hogy tetszik nekem.

Azt mondta, hogy én is nagyon tetszem neki már az első pillanattól fogva, de van barátnője.

Pár hétig nem beszéltünk, aztán felkeresett, hogy próbált elfelejteni, de nem megy, egyszer muszáj találkoznia velem. Belementem, találkoztunk. (Semmi nem történt, csak beszéltünk.) Majd nem sokkal ezután szakított a barátnőjével és együtt vagyunk.

Erre volt olyan ismerősöm, aki szerint én milyen gonosz vagyok, hogy tehettem tönkre egy több éves kapcsolatot, és először ezt hülyeségnek tartottam, de mégis kicsit lelkiismeretfurdalásom van.

Mit gondoltak?


2012. febr. 2. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
kettőnállavásár
2012. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te csak úgymond olaj voltál a tűzre, víz helyett. Ha miattad szakítottak, akkor nem is szerették egymást annyira, hogy ne tudj "bezavarni".

Emiatt ne legyen lelkiismeret-furdalásod.

2012. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak vigyáz vele,mert ha egyszer megtette 2.-ra is megteheti.
2012. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem korrekt volt, mert nem csalta meg a barátnőjét, nem is próbálkozott azzal, hogy bármi legyen, amíg együtt vannak, így remélem ez a mentalitása megmarad.
2012. febr. 2. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem neked nem kell rosszul érezned magad, te nem erőltetted, nem másztál rá, viszont ha majd több éves lesz a kapcsolatotok, akkor vigyázz, mert ugyanígy kifelé fog kacsintgatni, mint ahogy most tette. az emberek ritkán változnak.
2012. febr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ezzel még szerintem semmi baj nincs. nem feküdtél le vele, nem csókolóztál vele amíg volt barátja. vagy igen?

és ahogy írták kettőn áll a vásár! ha szerette volna a barátnőjét akkor nem hagyta volna ott. nekem úgy tűnik, hogy nem másztál rá, csak megmondtad neki, hogy tetszik neked. azt a kapcsolatot már megette a fene....

2012. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz ember.Megszabadítottad a srácot egy rossz kapcsolattól.
2012. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!