Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyanús a párom! Hogyan cseleke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanús a párom! Hogyan cselekedjek, hogy ne essek csapdába?

Figyelt kérdés

Űgy érzem, hogy becsap. Ma írt egy sms-t sulibóél amiben ennyit írt... 5

Majd pár percre rá jött egy sms amiben leírta mennyire szeret és bocsi nem így akartam...

nos ma 5 órája van amúgy és arra gondoltam sms-ezik valaki mással akinek ezt akarta elküldeni csak véletlenül nekem küldte el, esetleg figyelem felkeltés képpen... nekem ez gyanús főleg azért mert már egy ideje megváltozott velem szemben és úgy érzem hazudik. reális amire gondolok, hogy tényleg műásnak akarta írni azt hogy 5? mivel 5 órája van ma stimmel az egész...


2012. febr. 3. 09:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nők b+...
2012. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak féltékennyé akar tenni. Nem hiszem, hogy annyira ostoba lehet, hogy két sms-t is rossz embernek címeze, főleg nem neked.
2012. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kizárólag én csak az 5-re gondolok.
2012. febr. 3. 09:23
 4/17 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezték tőle,hogy hány órád van..


esetleg menj el a sulija elé mikor végez és figyeld ki :)

2012. febr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam tuti lebukott ez nem lehet hogy véletlen pont az 5-ös gombot nyomja meg
2012. febr. 3. 09:34
 6/17 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy??
2012. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
és pont 5 órája van
2012. febr. 3. 09:34
 8/17 A kérdező kommentje:
ő 18 és 20
2012. febr. 3. 09:35
 9/17 A kérdező kommentje:
én>*
2012. febr. 3. 09:35
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyanús ha csak egy haverjának írta volna,hogy 5 órája van akkor nem kért volna így bocsánatot és egy gyenge szeretlekkel tereli el a figyelmet. Szerintem most lenne okod átkutatni a telóját amúgy nem támogatom a kémkedést.

Így látatlanba a szeretőnek írta az sms-t, mert ez a téged szeretlek bocs, egy elkapkodott bambi szemű hazudozásnak tűnik. De azért ne könyveld el,hogy megcsal.

2012. febr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!