Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás és letagadás!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás és letagadás! Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Ha valaki megcsal valakit mondja is el! gerinctelen és undorító dolog így becsapni valakit!

2. Ha már tudja, felesleges tagadni. Még jobban lejáratja magát az ember.

2012. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Macs1209 ***** válasza:

Soha nem csaltam meg egyik barátnőm sem, és nem is fogom.


Elvben, ha megtörténne, nem tudnék a szemébe nézni,

és úgyis észrevenné rajtam. Ha meg nem tudok a szemébe

nézni, akkor tök mind1, hogy mit mondok, úgyse hinné el.


Megcsalásnak kiváltó oka van, és minden esetben a kap-

csolat lezárását vonná maga után (oké, kémia, hormonok

tombolnak, DE akkor sem indok). Letagadni felesleges,

mert akkor 1 HAZUGSÁG, és követni fogja a többi. Legalább

a párjához legyen maximálisan őszinte az ember.

2012. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer megcsaltam az exemet,nem vagyok rá büszke de tőle szex terén nem kaptam semmit sem.

Gerinces voltam, mert elmondtam neki. Nem is tudtam volna tagadni. Azt hiszem ez a legtisztább dolog

22/L

2012. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

1.A nők még azt is letagadják, amire bizonyítékod van.

2.Ha egy nő megcsalt vagy felmerült egyáltalán a gyanúja, dobd és soha ne fogadd vissza, mert újra megteszi.

3.Mindig légy éber, figyelj oda azokra a pasikra, akikről túl keveset beszél, de gyakran felmerül a neve. Ott mindig van valami.

4.Egy csomó van még, de úgyis majd megtapasztalod a saját bőrödön, mert minden nő hűtlen dög.

2012. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

11:30,azt leszámítva,hogy nem kaptál szex terén semmit szeretted azt a fiút akit megcsaltál ?

Mint embert szeretted?

Vagy mit éreztél iránta?

Valamennyire biztos szeretted nem ? akkor ,hogy voltál képes megtenni ezt vele ?

2012. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 1 csajt csaltam meg, és nem mondtam neki el, mert kicsit később szakítottunk,pedíg el akartam, csak előbb jött a szakítás.De ez az én különleges esetem, normálisan be kell vallni.
2012. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem többször is megcsalt egy lány, aki eleinte azért nem akart összejönni velem, mert fél a fiúktól mert mi megcsalunk mindenkit. Hónapokon át húzta az egészet, holott azt állította, hogy szeret, pusztán csak tart ettől. Aztán 1 hét után dobott azzal az indokkal, hogy neki nem kell kapcsolat mert nem érzi késznek magát rá, és azt sem érzi, hogy nekem ő kéne. Én éreztem, hogy ez sallang... valami gáz van, de nem mertem gondolni komolyabbra. Nagyon szerettem. Futottam utána 3 hónapon át, mire elmondta, hogy már járásunk első napján lefeküdt valaki mással, meg utána még pár valakivel mert "hülye voltam ne haragudj". Ő sem tudott a szemembe nézni.

Nekem az a véleményem, hogy elképesztően gerinctelen dolog. Úgy gondolom, hogy egy párkapcsolatban mindent meg kell próbálnia megbeszélni a feleknek. Ha valamit nem tudnak, vagy úgy érzik, hogy nem működik tovább a dolog, akkor szakítsanak, és utána mindenki mehet ahova akar, de addig ne! A fent leírt esetben is az fájt a legjobban, hogy hazudott. Miért nem tudta már akkor elmondani, hogy mit tett? Miért kellett ennyire elhúzni az egészet? Én sosem tudnék ilyet mással tenni, egyszerűen nem vinne rá a lélek.

2012. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

a vki félre tud baszni, akkor utána tudja elmesélni a kedvesének is!!!

undorító dolgok ezek.

engem az exem annyi csajjal csalt meg, h 20 ujjamon sem tudnám megszámolni....

és 3évig vtunk együtt és mindenki tudta, csak persze én nem.

3 évig hülyének voltam nézve, gondoltam azért nem szóltak, mert ugy vtak vele, h én tudok róla...

aha persze... semmit nem tudtam, szarrá aláztak...:(

2012. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

előző vagyok:

jah és persze amikor nagy nehezen elém mert vki állni, hogy 3 éve csal a párom, akkor persze rákérdeztem nála, és tagadott... de persze én azonnal ott hagytam...

2012. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jól tetted!
2012. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!