Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megfog csalni ma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfog csalni ma?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem tudjátok megmondani százalék pontosságra(sajnos),de képzeljétek magatokat a helyünkbe. A barátom és a régi haverjai ma fognak találkozni, köztük lesz az a csaj is akiért úgy oda és vissza volt. A csaj sem érzett másképp.Még barátom anyja is csipkelődött,hogy a fia és az a csaj mennyire jóban voltak és sokat voltak együtt..na meg barátom is a kapcsoaltunk elején azzal a csajjal akart féltékennyé tenni. A lány szép szőke nagymellű, én meg hát..nem igazán.

A barátom haverjai már régóta leakarják itatni a barátomat,mert még nem látták részegen és a barátom is mondta,hogy igazán berúgna egyszer.. hát igen pont ezen a találkozón. A barátom haverjai nem azok a lelkiismeretes pasik,simán megcsalják a barátnőjüket..volt is már rá példa. Komolytalan és csak a dugáson jár az eszük. A csaj sem egy erkölcsös nőszemély,ha kell hetente váltogatja a fiúkat.. Félek,hogy a csaj bepróbálkozik a barátomnál és történik valami. Sajnos,ha ez be is következik,akkor sosem fogom megtudni,mert falazás lesz a haverok részéről ezerrel. Lassan 4 éve vagyunk együtt,mindketten 19évesek. Azért is gondolom,hogy nem hagyná ki az alkalmat,mert igazán még nem élte ki magát és biztos vagyok benne,hogy egy alkalmat nem fog kihagyni.. csak pasi és amúgy is biztos kipróbálna rajtam kívül másik lányt. Tiltani nem fogom hogy elmenjen úgyis elmegy és amúgy sem akarom. Ti hogyan nyugtatnátok magakatokat? Nem akarom,hogy megcsaljon és aztán hazugságban éljek átvert fejjel..


2012. febr. 3. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te miért nem leszel ott?
2012. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha szeret, és nem mentél még az idegeire a féltékenykedéseddel, akkor nem fog.
2012. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jól ismered ahhoz, hogy észrevedd rajta, ha megcsal. Csak ne magyarázd be magadnak, hogy tuti úgy volt, hanem tiszta fejjel figyeld a jeleket.
2012. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1.

azert mert nem hivtak, 2. mert ez ilyen regi haveri talalkozas. minek kellenek oda?

2012. febr. 3. 16:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezen fölösleges agyalnod.. vagy bízol a párodban vagy nem.. neked kell tudnod milyen a kapcsolat köztetek, egyébként meg a megnyilvánulásodból látszik hogy nem igazán értesz hozzánk:/ ("A lány szép szőke nagymellű, én meg hát..nem igazán. ") most komolyan.. ha csak ez számítana nem lennének természetes barnák..:D


Amit tehetnél/tehettél volna, hogy megmondod a párodnak hogy nem igazán szeretnéd, ha részegen ilyen társaságban legyen..


Nem lehet megmondani.. talánra sem.. minden esetre ha ennyire megízhatatlan a barátod én komolyan elgondolkoznék rajta, hogy szükséged van-e rá.. :/


16/F

2012. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4.

nagyon betudjak folyasolni a haverjai masreszt azt sem tudnam meg,ha reszegre inna magat.

2012. febr. 3. 16:48
 7/14 anonim ***** válasza:

be tudják folyásolni?lol haha.sztem ha szeretitek egymást akkor nem fog megcsalni.én is voltam ilyen helyzetben.volt h házi buliba wc-n szopattam le egy csajt.2 év után ujra mentem házi buliba.ő is ott volt.nagyon be voltam b.aszva meg ő is.dugni akart de akkor már megvolt a barátnőm.nem csaltam meg.de nagyon megdu.gtam volna a lányt

:D 24F

2012. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy meg fog-e ma csalni téged.
2012. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

44%

már annak sem örülnék,ha meg akarná dugni. de mindegy.


utolsó

megkérdeztem. szerinted azt mondja majd,hogy igen! ne nevettess.

2012. febr. 3. 17:04
 10/14 anonim ***** válasza:
engedd meg neki h megmártogassa más punciba a farkát.te meg d.ugj velem
2012. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!