Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltatok szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok szakítás után a kézzel fogható emlékeitekkel?

Figyelt kérdés
(képekre, ajándékokra, versekre, napló szerű szöveges dokumentumokra gondolok)
2012. febr. 3. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
többnyire dobozolok... de kidobás is előfordult már
2012. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy részét bedobozoltam, volt amit kint hagytam, a számítógépről kiírtam cd-re az azon lévő személyes emlékeket és a bedobozolt tárgyak mellé helyeztem.

De ez csak akkor működik, ha meg tudod állni hogy ne szedd elő naponta. Én kb 1.5 éve dobozoltam be egy adagot, és elő sem vettem csak kb az első pár napban......

2012. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Minek bedobozolni?? Kuka, elégetni, ...
2012. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kidobom
2012. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves #3, igazából nem tudom az okát... tudom, hogy nem őrizgethetek mindent a végtelenségig, és amúgy nem is vagyok az a gyűjtögetős fajta, de valahogy mégis igényem van erre, pedig biztos vagyok benne, hogy soha többet nem fogom elővenni ezeket a dolgokat. #1 voltam.
2012. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Macs1209 ***** válasza:

Én bedobozolok mindent. Ami pedig elektronikus, azt

jelszóval archiválom (mondjuk erre már b@sztam rá, mai

napig nem tudok kinyitni 2 zipet)

2012. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én megtartottam mindent... szép emlékek. valahogy nem volt ingerenciám a szakítás után annyira nézegetni őket, meg tudtam állni. most meg már csak olyanok, mint amikor a fiatalkori kalandjaim képeit nézegetem...
2012. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy minek megtartani? Mert ami szakításkor csak felzaklat évek múlva szép emlékek lehetnek.

2. voltam

2012. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek. tudomásul kell venni h hiába fáj most a jelenben az emlék, a jövőben kedves emlékek lesznek, jó érzés lesz elő venni... megmosolyogni.


akárhogyan is váltatok el, akkor is az életed egy része minden kapcsolat.


...meg amúgy is, nem a tárgyak a hibásak azért mert szakítottatok.

2012. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tedd el őket... Mondjuk ha olyan "nem birom nélküled, meghalok, nem akarok élni" típus vagy, akkor tényleg jobb megszabadulni tőle, de ha értelmesen, normálisan, nyugodtan le tudjátok zárni barátsággal a kapcsolatotokat, akkor nincs mit titkolni vagy letagadni...:) Szöveges dolgok, pl napló, tedd el, később jó lehet visszaolvasni, szép emlékek..:)
2012. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!