Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ekkora elvárás hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora elvárás hogy legyen pasim?

Figyelt kérdés

A családom, még a barátaim is mindig megjegyzéseket tesznek hogy mikor lesz már valakim stb.

Nagyon unom. Volt pár 2-3 hónapos kapcsolatom, de nem tudtam szeretni őket. Úgy érzem csak azért, hogy legyen valakim, akivel villogok, nem érdemes kapcsolatot létesíteni.

Nekem nyűg olyan valakivel találkozni 2-3 naponta, aki nem jelent semmit,aki nem is hagyott időt rá hogy jobban megismerjem, mert 2. randin már "lekapott" meg "ellentmondást nem tűrően" szinte rám kényszerítette a járást(ált. ez szokott lenni. egyszer volt, hogy egy hídnál volt a randi, vörös rózsával jött a srác, ugye jársz velem? -szöveggel. rögtön közölte is hogy leugrik a szemem láttára ha nem teszem. 2 hónapig kínlódtam mire végre elhagyott. ez így eléggé megtört. általában ilyen erőszakosabb srácok környékeznek meg mert nagyon félek és nem merek senkinek ellent mondani. kicsi és törékeny alkatú is vagyok, talán ez is közrejátszik.)

tehát lényegében a legtöbb fiú megrémített. féltem hogy csókolózni "kell", hogy megfogdos amikor nem akarom és nem merek nem-et mondani mert sokkal erősebb.

tehát inkább így elbújok, pedig ez biztos éretlen viselkedés 21 évesen.

eddig 1 fiúba voltam szerelmes, ő meg elhagyott.

1 éve nincs senkim, akin láttam hogy jönne próbálkozni, az elől gyorsan elbújtam meg barátnővel üzentem meg hogy ne.

de unom hogy mindenki rám akarja tukmálni hogy legyen barátom mikor nem akarom.


2012. febr. 3. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, igazából szerintem ez amolyan "ne lógj ki a sorból" dolog, mert gondolom a baráti társaságodban is vannak párok. A másik meg, hogy lehet hogy azt látják rajtad hogy be vagy savanyodva és azért szeretnék ha egy pasi feldobná az életet.

Egyébként meg sztem ne akadj ki ezen a dolgon, csak mondd meg az illetőnek, hogy egyszerűen még nem találtad meg azt a valakit akivel szívesen járnál. 21 évesen meg még kb 1000 éved lesz arra, hogy keresgélj.

2012. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor lesz barátod amikor te akarod,senki nem kényszeríthet rá,szóval nyugi és várd az igazit
2012. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is ezzel, kb. kis túlzással nyűgnek éreznék egy kapcsolatot. Azért elvárás, mert ez az élet rendje a nagyokosok szerint. Lehet, mindenesetre én nem így látom.
2012. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"nem merek senkinek ellent mondani"

Ez a baj.

2012. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Antimod ***** válasza:

"vörös rózsával jött a srác, ugye jársz velem? -szöveggel. rögtön közölte is hogy leugrik a szemem láttára ha nem teszem"


Hol fogtál ki ilyen elmeháborodottat? :D


Egyébként te nem tudsz kezdeményezni olyannál, aki szimpatikus neked? Nem leszólításra gondoltam, hanem a klasszikus jelzésekre.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
próbálkozok de azok észre se vesznek. szürke egérke vagyok és nem is tudnék ilyen cs.öcskidobós vagány lány lenni. az olyan erőltetett lenne, nem én lennék.
2012. febr. 3. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvastam volna:D Nálam is ugyanez a helyzet.Sőt,törékeny alkatom van,halk vagyok és emiatt mindenki azt hiszi rám,hogy gyenge vagyok.Én eddig csak olyan srácokkal mertem járni és egyáltalán beszélni,akik papucsok,visszahúzódóak.Mert az ilyen biztos,hogy nem fog bántani.Közben meg nem hozzájuk vonzódok,hanem azokhoz,akik kicsit keményebbek,a rosszfiúkhoz közelít az ideálom.De tőlük meg félek,hogy szemetek lesznek velem,megcsalnak és fájdalmat okoznak,neadjisten meg is vernek.Egyszer megismertem egy srácot,aki nagyon bejött külsőleg,de amikor harmadszorra összefutottunk,máris meg akart dönteni.Összefutottunk,azaz húsz percig együtt mentünk haza,ez háromszor történt meg.Részemről nem lett belőle semmi,mert félnék egy ilyennel járni.Nem tudtam róla semmit,még az is lehet,hogy volt valakije.Ha összejövök vele,meg is csalhat.Ezt nem próbálnám ki.Úgyhogy én is hasonló problémákkal küzdök és értem is aggódik a családom,látom rajtuk.De ez természetes,hogy a család aggódik,az lenne fura,ha nem.

Aki pedig a párkereséssel nyaggat,azt lerázom,ennyi,mert sokszor csak azért mondják,hogy cukkoljanak.Aki segíteni akar és érdekli,hogy mi van veled,az nem dörgöli minden 5 percben az orrod alá,hogy jaj,mikor lesz már valakid,tényleg rád férne már a szex,nagyon látszik,szerezz már pasit.Hanem megbeszéli normálisan.

Úgyhogy üdv a klubban,sajnos:(22l

2012. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is mintha magamat olvastam volna :D

Egyszer egy srác rám írt, hogy látott egy bnőmmel és tetszem neki blabla... épp leakarnám koppintani, mikor ezt írta: meghalt az apukám. Találkozunk? <-- most erre mit írhattam volna? Belementem, jártam vele 2 hónapig, aztán szakítottam vele. Egyáltalán nem bírtam a srácot, sőt kerültem, fiatalabb is volt és semmi közös nem volt bennünk. Még külsőleg sem tetszett. Azóta megtanultam a leckét és bárki próbálkozik nyomatékosan elküldöm. Itt már nem sajnálok senkit, senkinek a lelki világa nem érdekel. Rájöttem, hogy hiú reményeket kelteni benne sokkal rosszabb, mint az egyenes beszéd. Épp múlt héten történt egy vicces eset, nem írom le, de annyi volt a kimenetele, hogy megmondtam a srácnak, hagyjon békén, ne jöjjön a közelembe, szálljon le rólam, amúgy is mondtam, hogy idősebb vagyok, mit akar még?


Én letudom ennyivel. És tudod mit? Nem igazán érdekel, hogy ki mit gondol arról, hogy nem járok senkivel. Lekéstem vmiről? Nem. Van rá időm? Nem. Akkor meg? Nem lesz senki sem Übermensch azért mert párkapcsolatban él.

Te se aggódj :) majd ha találsz valakit, aki szimpatikus akkor majd jársz vele, de feleslegesen nem szabad erőltetni, mert az senkinek sem jó!

2012. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

LOL lányok, ti nem vagytok eszeteknél. szánalomból járni? Hát aki nekem nem jön be azt szépen "lepattintom". a bunkókat bunkón, aki normális, azt meg normális módon!

Nem kötelező pasitoknak lenni! sőt egyedül sokszor ezerszer jobb! Válogassatok csak, nem kell mindenféle sz*rházi alakkal leállni! TUDJATOK NEMET MONDANI! ÉS PUNKTUM!


30N

2012. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell másoknak megfelelni. Kit érdekel hogy más mit akar? Én életem, azt kezdek vele amit akarok. Vagy kihasználom, vagy eldobom, vagy élem növény módjára.


Az ilyen "leugrik a szemem láttára ha nem teszem." re meg azt kell válaszolni hogy " Hajrá, úgyse mered" ha netán leugrana, akkor meg örülni hogy megszabadítottad a világot egy idiótától, van még rajta kívül pár 100e biztosan... meg lesz is még több, csak idő kérdése...

2012. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!