Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

beszéltem egy sráccal, és adtam neki puszit is amit barátom látott... ezen barátom be is sértődött, már 2 napja nem veszi fel a telefonját, elmentem hozzájuk anyukája azt mondta nincs otthon, és nem is keres... pedig már 4 éve együtt vagyunk.

és tényleg csak egy puszi volt, amit szülinapom alkalmából kaptam a sráctól...

és barátomat nagyon szeretem, de így nem tudom, mit csinálljak "direkt bújkál" előlem.... -.-


2012. febr. 3. 19:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem szeretném elveszíteni, se megmenekülni tőle/ előle... azt nem élném túl...
2012. febr. 3. 20:17
 12/14 Macs1209 ***** válasza:

Dehogynem. Jobb a biztos magány, mint 1 bizonytalan ember... késöbb csak még nagyobb sebet ejt rajtad.


Amúgy meg majd jelentkezik... én se érteném, hogy egy ilyenen mit lehet besértődni...

2012. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A barátod tényleg vagy ürügynek használja a dolgot, hogy eltávolodhasson tőled, vagy pedig iszonyú hisztis kis p*cs (már bocs).

Őszintén szólva egyik verzió sem túl jó...

Ha nem baj, leírom egy sztorimat neked:

Volt egy "barátom" (azért idézőjeles, mert 1 hónapig voltam vele és igazából egy nagy szakításom után, meg is bántam) akivel vonaton mentünk a Velencei-tó felé, ott volt pár barátja is, köztük egy lány, akivel elég jól kijöttünk.

Aztán félúton pisilnem kellett, így hát elmentem a WC-hez a lánnyal, de ott volt benn valaki éppen így hát lecsüccsentünk oda a WC előtti lenyithatós székekre.

Dumáltunk, megmutatta egy új PC-jét, ami az ínyfékében volt (belül a szájában) stb.

Mikor visszamentünk a többiekhez a "barátom" durcázott, majd a következő állomáson leszállt hisztizve, hogy "látta, mi történt".

Én meg WTF???

Fél óra múlva kinyögte, hogy szerinte smároltam a lánnyal, ergo megcsaltam őt a szeme láttára és utána ki is röhögtük (nevetgélve mentünk vissza a mosdó után, mert ugye dumáltunk).

Mindezt abból szűrte le, hogy odahajoltam megnézni a lány PC-jét.

Egy órás győzködés után újra el tudtunk indulni, már a saját haverjai is ott röhögtek rajta, hogy mekkora hülye...

Egy szó, mint száz, vannak ilyen emberek sajnos, akik alapból önbizalomhiányosak és mindenbe beleképzelnek valami ellenük irányuló szörnyűséget.

Őszintén szólva nem tudom, mit lehet ezzel kezdeni, én a kis manővere után pár nappal ki is dobtam a srácot, mert úgy döntöttem, nincs szükségem erre a hisztire minden kis hülyeségen (volt pár ilyenje az 1 hónap alatt, de ez volt a csúcs).

Nem tudom, hogy a barátod eddig is csinált hasonlót?

Ha nem, akkor tényleg csak ürügy, vagy éppen rájött az "öt perc", de ezek után én a helyedben nem erőlködnék, mert ha túlságosan tepersz azzal azt az elméletét erősíted, hogy bűntudatod van, mert rosszat tettél.

Pedig nem tettél semmi rosszat, így állj hozzá, eképpen cselekedj ezek után.

Ez esetben ő volt a bunkó.

Nem elég, hogy igazságtalan volt veled, még meg sem hajlandó beszélni a dolgot,teperjen most már ő.

És igenis kérjen ő bocsánatot tőled.

L/24

2012. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

igen, nagyon is iagazatok van... köszi =)

de hogyha tényleg szakítani akar, akkor miért nem képes arra, hogy a szemembe mondja...? és egyáltalán miért kell ehez ekkora hisztit csapni? ...Oo

2012. febr. 4. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!