Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak még udvarolnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pné Sz.Abigél kérdése:

A férfiak még udvarolnak? Neked-ha nő vagy-hogy udvarol (t) ak? Te hogy-ha ffi vagy-udvarolsz (-tál)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Párom♥ 73-as, 5év van köztünk, Ő udvarolt, és jól esett, kedves gesztus. Nagyon figyelmes!

Ált. nem várom, el, de eddig majnem mind ilyen volt. Nem volt túl sok, csak pár, és a fiatalabb is udvarolt. De az ex egy ideig, aztán megváltozott, és volt olyan is, h azt mondta ne itt a gaz.. Onnantól kezdve elment kedvem ettől, aztán szakítottam. Hosszú idő után kaptam 1 szál vörös rózsát, furcsa volt és újra meg kellett szoknom, h valaki figyelmes, persze örültem is.


Kedves Kérdező, Nálatok is van ilyen? Mióta vagyok együtt?

2012. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%

Na ebben sokmindent elmondtál:

"Hát..persze a virág,apró ajándékok,meglepetések,vagy azok megszervezése,igazi randik...étterembe(vagy ki,hova szeret járni)moziba,vagy színházba(discóba?)együtt menni,nagy séták,beszélgetések...vagy amitől a nő,nőnek érzi magát..Nekem speciel ezek,de tény,h 74-es évjáratú vagyok.:D(És ezeket házasságba is meg kell-kéne tartani)"


Amiket felsoroltál (vagy hasonlók, a ki mit szeret miatt), tehát nem attól érzem nőnek magam, hogy ezeket a férfi adja/teszi/finanszírozza...

A séta és beszélgetés alap. De étterem és színház már nem a legolcsóbb mulatság. Hülyén érezném magam, ha udvarlás címén ilyeneket elfogadnék. Vagy ha mégis, akkor az mindenképpen azzal jár (azt jelenti), hogy belemegyek a kapcsolatba, és most elfogadtam, legközelebb meg én hívlak meg... De ha tudom előre, hogy nem akarok vele kapcsolatot, akkor nem fogok ilyesmit elfogadni, és apróbb dolgok esetén is jelzem valahogy, hogy ne erőlködjön. Nem szoktam hülyíteni senkit.

Bár én 78-as évjárat vagyok.


Szerintem elegendő, ha az udvarlás apróbb dolgokból tárgyi dolgokból és természetes figyelmességből áll, és inkább a száját jártatja a férfi. Kizárólag őszinte bókok és egyértelmű (szöveges) jelzések, hogy miket is szeretne. Ezeken elgondolkozom és előbb-utóbb meggyőz. De mindenféle ajándékokkal úgysem tud megvenni, arra vannak másfajta nők.


És a házasságban is meg kellene tartani ezeket, ebben teljesen egyet értünk!!!!!!!!!!!


De sok férfi azt hiszi, hogy egy pár hónapos önmagából való kifordulással (csilivili udvarlás extrákkal) megszerzi a csajt, azután kezdődhetnek a nyugdíjas évek.


Nem sokkal jobb, ha kezdetektől fogva természetes? Legyen mindig kedves és figyelmes, a nő szintén. És a színház, étterem, utazások meg közös költség, és főleg közös élmény. Attól mert nő vagyok én is szervezhetem ezeket, és nem attól leszek nő, mert engem folyton ilyesmikkel lepnek meg.

2012. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"de röhögött már ki nő azért, mert virágot vittem. Azt mondta, kimentem a divatból.Hát akkor gyere, tedd szét a lábad. "


Szebb a virág a kertben, de aki kiröhög valakit, mert virágot ad, az gáz. És az is gáz, aki a virágvivetellel csak egy lábszéttevést akar elérni.

Jó lenne, hogy ha már virágot ad, akkor komolyan is gondolná. De mit tegyek, ha virágot kapok, és nem jön be? Úgy tudom, manapság sírva fakadnak a hímneműek ezután. Na nem azért mert nem jön össze a kapcsolat, hanem mert szívják a fogukat, hogy hiába költöttek virágra.


Mondom, hogy sokkal értelmesebb virág és étterem és egyéb csecsebecsék nélkül! BESZÉLGETNI is lehet, nem kell ezek híjján a lábszéttevéshez tekerni!

2012. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"De akadt lány, aki nem vette a lapot. Vagy aki annyira zavarba jött egy-egy enyhe bóktól, hogy elkezdett védekezni. Na, ilyenkor mi van?! :/"


Lehet, hogy azt mondtad neki, hogy szép a lába, közben nem is szép és ezt ő is tudja, és utálja a hazugságot.

Vagy nem volt önbizalma.

Egyszerűen csak nem kéne rögtön feladni. Ha szeretsz udvarolni, akkor próbál meg még hatszor, de egyértelműen. Aztán nem értetlenkedsz utána itt! :)

2012. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező, az a probléma, hogy udvarolás egyfajta lovagias szokás. A lovagokra tapasztalataim szerint a mai világban már nincsen igény. Most a paraszt a divat.

Hiába akarok lovagias, udvarias lenni, ha nincs erre kereslet. Manapság modortalansággal, és gorombasággal lehet nőt szerezni, nem pedig bókokkal és kedvességgel. SAJNOS!

2012. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

Én mostanába kezdek csak épp rájönni hogy valószínüleg rossz korba születtem, mert én szeretném ha egy férfi udvarolgatna kicsit, legalább az ismerkedés elején. Nem kell nagy dolog (mozi, szinház) legyen figyelmes, engedjen előre az ajtóban, segítsen felvenni a kabátom, szeressen sétálni, és még egy szál virág is bőven belefér... De ma már nem ilyen világot élünk sajnos:( Egy olyan világot, hogy szórakozóhelyen vesz két cuba librét aztán ha mindezek után (hogy mennyit megtett értem???!!!) mégsem megyek fel hozzá, már én vagyok a gyalázatos...

Ezért vagyok egyedül inkább már nagyon rég óta.

21L

2012. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, őszintén: ha egy csúnya srác lenne ilyen udvarias veled, lenne bármi esélye? És egy nagyon jóképű sráctól is mindenképpen elvárnád ezt?
2012. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
Igen, és igen. Volt már mindkettővel dolgom. És én sem tartom magam egy bomba nőnek. Átlagosnak. És egy átlagos pasival megelégednék. A csúnyaság relatív, persze, valami kell, hogy vonzzon a másikban, de sok minden lehet. És lehet ami másnak csúnya, nekem nem az, vagy fordítva..
2012. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten, a gond csak ott és akkor kezdődik mikor az udvarlási részt a lány nem veszi észre. Mert ilyen is van...
2012. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"a gond csak ott és akkor kezdődik mikor az udvarlási részt a lány nem veszi észre. Mert ilyen is van.."


Vagy a lány csak épp azon gondolkodik némán, hogy most ez az udvarlási rész őszinte és egy ritka fehér holló vagy, vagy pedig a hagyományos kötelező köröket próbálod minél hitelesebben eljátszani a cél érdekében. Ez utóbbi a jellemző inkább.

2012. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!