Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak még udvarolnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pné Sz.Abigél kérdése:

A férfiak még udvarolnak? Neked-ha nő vagy-hogy udvarol (t) ak? Te hogy-ha ffi vagy-udvarolsz (-tál)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
58%
Sztem meg azért nem veszi észre, mert nem tetszik neki a srác. Ha tetszene neki, szívesen fogadná, és azt se venné észre, ha nyilvánvalóan csak megdugni akarná az illető.
2012. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez még lemaradt:

Az igazi szeretet tettekben, és nem szavakban nyilvánul

meg.

Erre azután jöttem rám, h az ex úgy bánt velem és mást mondott!


Minap bukkantam rá, az elmentett idézeteim közt.


Ez milyen igaz!:

"Egy idő után megtanulod a finom különbségtételt a kézfogás és az önfeladás között,

És megtanulod, hogy a vonzalom nem azonos a szerelemmel és a társaság a biztonsággal,

És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét és a bók nem esküszó,

És hozzászoksz, hogy emelt fővel és nyitott szemmel fogadd a vereséget, a felnőtt méltóságával, nem pedig a gyermek kétségbeesésével,

És belejössz, hogy minden tervedet a mára alapozd, mert a holnap talaja túl ingatag ehhez.

...Egy idő után kitapasztalod, hogy még a napsugár is éget, ha túl sokáig ér.

Műveled hát saját kertecskédet, magad ékesíted fel lelkedet, nem mástól várod, hogy virágot hozzon neked.

És megtanulod, hogy valóban sokat kibírsz…

Hogy valóban erős vagy.

És valóban értékes.”


(Veronica A. Shoffstall)

2012. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!