Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alvásnál a nőnek kell ölelnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alvásnál a nőnek kell ölelnie a fiút, vagy a fiúnak a lányt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
keeell?
2012. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felváltva. Nálunk úgy ment, hogy egyik este én öleltem őt, másik este ő engem... :P Nehogymár csak neki legyen jó! :p


23/F

2012. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Ez miféle kérdés akar lenni? Szted egy kapcsolatban a szeretet kimutatása egyoldalú és kötelező érvényű (kell, hogy legyen)? :D
2012. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2. +1!
2012. febr. 3. 21:29
 5/18 A kérdező kommentje:

3. Ezen vesztünk össze,hogy nem öleltem este,és háttal aludtam neki.

Gondoltam,most egy ÉRTELMES válasszal pontot teszek az I-re!

2012. febr. 3. 21:30
 6/18 anonim ***** válasza:
Ahogy jólesik, de nem kötelező ,csak egy lehetőség. Ilyenen veszekedni meg eléggé hülyeség, de ha jólesik nyugodtan.
2012. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi lefekvéskor átöleljük egymást,de ha aludni akarunk,akkor már nem. Nem is tudnánk összeölelkezve nyugodtan aludni. Különben én is háttal fekve alszom el. De ebből soha nem volt semmi vita.
2012. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

De ez nevetséges! Ilyen dolgon összeveszni. Egyébként mi nem volt érthető a válaszon? Benne van, hogy ez egy oda-vissza dolog, nem egyoldalú.

3-ik


Hány évesek vagytok, hogy ilyeneken problémázik a barátnőd? Éppen úgy volt kényelmes neked feküdni és pont, majd legközelebb ölelgeted.

2012. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátommal egymásnak hátat fordítva alszunk, de ezen még csak eszembe sem jutott vitázni:D Hány évesek vagytok?
2012. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Nálunk változó, hogy ki ölel kit. Van, hogy csak egymás mellett alszunk és nem ölelgetünk. De arról még ugyanúgy szeretjük egymást.
2012. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!