Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen következményei lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei lesznek annak ha a nők átveszik a dominanciát a férfiak fölött?

Figyelt kérdés
mert a mai világban sajnos efelé haladunk
2012. febr. 4. 00:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Akik már másnap újból öri barik.
2012. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Missi_Key ***** válasza:

"Milyen következményei lesznek annak ha a nők átveszik a dominanciát a férfiak fölött?"


--> ilyen idióta kérdésekkel bombáznak majd minket, szegény elnyomott férfiak...

2012. márc. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
47%

Érdekesnek tartom ,hogy a legtöbb feminizmus,egyenlőség,Női dominancia ellenző,támadó férfi az egyetlen ellenérvként a fizikális erőt hozza fel...

...közben a két női agyfélteke között lényegesen több az idegkapcsolat ,bizonyított tény,hogy ezért egyszerre többfelé tudnak koncentrálni,tovább élnek,ellenállóbbak a fizikai,és lelki betegségekkel szemben,gyermeket tudnak a világra hozni,amihez a férfitól elég egy kis anyag ,mivel a nők túlnyomórészt a jobb agyféltekéjüket használják kreatívabbak,érzelmesebbek,együttérzőbbek,sokkal könnyen képesebbek a szeretetre,és a világnak talán most épp erre lenne a legnagyobb szüksége...

Továbbá ,mint a témában előzőleg már leírtam,szexuális téren is sokkal erősebbek az "erősebb" nemnél...

és ezek után a hímsoviniszta egyedek azt tudják felhozni,hogy nehéz dolgokat könnyebben emelnek meg...


Ha a fizikai erő döntené el a dominancia jogosságát,akkor a világ élén a gorilláknak,grizzly-nek,vagy épp az elefántnak kéne állnia...:)


és különben is a másik érv a "hagyományos" férfi-női szerep...ezt a leosztást szintén a férfiak alkották meg,mert így kényelmesebb nekik...elég megnézni a mai világot mikor a Nők egyre több lehetőséghez jutnak,jobban hagyják őket kibontakozni,fejlesztik,kihozzák a bennük lévő potenciákat,önállósodnak ,a férfiak nem tudnak mit kezdeni az új helyzettel,képtelenek alkalmazkodni,és a fizikai erőt igénylő dolgokon kívül vagy fej-fej mellett haladnak a Nőkkel vagy alulmaradnak,és sajnálják magukat ,hogy hova lett a kényelmes világuk amit megalkottak maguknak...a férfiak nagy része nem találja a helyét ebben a helyzetben,mert látja,hogy ahogy kapott egy kis szabadságot a Nő már nincs rászorulva a férfira..azt meg nem tudják a pasik,hogy hogy kell egyenlő emberként viselkedni egy Nővel...így jön az utolsó szalmaszál amibe kapaszkodhatnak...hogy jobbak vagyunk bútormozgatásban..nem túl meggyőző...:))

2012. márc. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Cuckoldfan, ez mind szép és jó, a hétköznapokban lehet, hogy egyszer átveszik az irányítást, de a gazdasági és politikai életben, vagyis az "igazi" irányításba sose lesz komolyabb beleszólásuk.


Mert amíg egy férfi (habár csak egy témára, de arra nagyon) tud koncentrálni, addig tudhatjuk, hogy tőle mit várhatunk el, hogy milyen helyzetben hogyan fog reagálni (racionálisan), és hogy a megszokott szintet mindig fogja hozni, legyen vele majdhogynem bármi.


Ellenben a nő olyan szintű teljesítményhullámzásra képes, amelyet akár csak apróságok is kiválthatnak, hogy ilyen szinten sosem lesznek képesek megállni a helyüket.


Habár még csak 21 vagyok és nem vagyok cégtulajdonos, vagy felső vezető sehol (remélhetőleg majd az leszek valahol :D ), és nem akarok hímsovinisztának tűnni, mert egyébként imádom a lányokat, de ha egy minimális beleszólásom is lesz majd olyan dologba, hogy kit alkalmazzunk annál a cégnél, én amellett fogok leginkább kiállni, hogy nőt csak legeslegvégső esetben. Csak akkor hogyha tényleg valami olyan végzettsége van, vagy egy olyan elismert személy, aki már mutatott valamit. De egyébként semmiképp, hiszen személyes tapasztalatom van róla (nem is kevés), hogy hogyan képesek bomlasztani a csoportot, hogyan tudják fúrni egymást a hátuk mögött, és hogy milyen apróságokon is mekkora problémákat tudnak csinálni. Ez pedig szerintem a gazdasági és politikai (de inkább gazdasági) életben teljességgel elfogadhatatlan.

2012. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Ugye van egy olyasmi mondás, hogy:


Minden nagy ember mögött egy nő áll.


Szerintem ez elmond mindent.


Egy sikeres férfi teljesítményéhez kell agy stabil háttér. Általában ezt csak egy nő tudja biztosítani.

Ha ezt tovább boncolgatjuk, rögtön kiderül, hogy a háttérben álló Nő legalább annyira megdolgozott azért, hogy a párja sikeres legyen, mint a férfi.

2012. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Erősen vitatkoznék a túlemancipált 03-28 03:35-tel.


Hogy egyesek csak a bútormozgatást tudják felhozni a férfiak előnyeiként, az maximum csak az ő szűklátókörűségükre utal.

Kicsit unalmas volt olvasni végig, hogy a nőket nagy N-nel írod, a férfiakat kis f-fel, olykor mégis a két nem közti egyenlőségről írsz. :)


Az valóban igaz dolog, hogy a nők egyszerre több mindenre képesek figyelni. Csak a gond az, hogy ezzel nincs vége a dolognak, ugyanis a férfi általában 1 dologra tud figyelni, de arra nagyon jól. Ezért van az, hogy még azon szakmákban is, ahol a nők vannak többségben (szakács, divattervező), azokban is a férfiak a legjobbak, mert hiába nem tud sok mindenre koncentrálni egyszerre, de amit csinálnak, azt jól csinálják.


Azt gondolom, hogy valamiben az egyik nem jobb, valamiben a másik nem. Az értéküket ítélve (ha szabad így fogalmazni) a felek egyenlőek. Ugyanakkor jobbnak tartom, ha férfi ül inkább vezetői szerepben, ugyanis a férfiaknak ÁLTALÁBAN jobbak a stratégiai érzékük, a szervezési képességük, hogy nagy vonalakban átlátnak dolgokat. A nők abban jók, hogy tudnak a részletekre figyelni. Egyik nem sem tudna létezni a másik nélkül. És igen, nem bírnék elviselni egy független nőt magam mellett, mert azt érezném, hogy nincs igazán szüksége rám. De cserébe én is ugyanígy vagyok: nem tudnék nélküle élni.


Nem hinném, és nem is szeretném, hogy valaha is lenne kimondott női dominancia. Lehet, hogy lesz talán pár évtized, amikor talán kicsit ez válik valóra, de utána valószínűleg megint visszaállna a rendszer, ugyanis eléggé instabil állapotot eredményezhet.


És itt baj az, ha úgy fogod fel, hogy csak a férfiaknak kényelmes, ha ők irányíthatnak. Azt gondolom, hogy a férfi (magamból indulok ki) rosszul érzi magát, ha kiveszik a kezéből az irányítást, de ezzel a nő sincs másképp! Azt látom, hogy legtöbb esetben a nő el is várja, hogy a férfi irányítson. Ellenkező eset akkor fordul elő, amikor a csávó tutyimutyi. Persze vannak bizonyos helyzetek, amikor én is élvezem, élvezném, ha a nő dominálna. :) De úgy általános értelemben ez nem mondható el. Nem értem, hogy miért akarják egyes feministák felborítani azt a rendszert, ami az emberiség jó nagy részének - férfiaknak és nőknek egyaránt - bevált. De még egyszer hangsúlyozom: ettől a nő nem kisebb értékű! Egyetértek azzal, hogy legtöbb esetben tényleg nem tudnánk mit kezdeni a nők nélkül, illetve hogy a nagy férfiak mögött sokszor nagy nők állnak. Itt nem a jogokról meg értékekről van szó, hanem egyszerűen szerepekről, leginkább így tudnám megfogalmazni. Bár tény és való, elég nehéz erre a kérdésre objektívan válaszolni. :)

2012. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Ahhoz pedig h a nők lelkileg erősebbek... Nem mondanám. Melyik oldalról találsz több sértődést, nők vagy férfiak esetében? Sok lány van, akik teljesen váratlan pillanatban húzzák fel magukat. Betervezem h jó kis beszélgetős este lesz, erre valami kis félreszólás miatt mint derült égből a villámcsapás, úgy tudnak néha besértődni. Azt gondolom ez egy fiúra ÁLTALÁBAN nem jellemző. Azonban fizikailag lehetséges h a nőknek nagyobb a tűréshatáruk, (talán a fájdalomküszöbük is) annak ellenére, hogy gyengébbek, ezzel egyet tudok érteni.
2012. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 Missi_Key ***** válasza:

ha már felhoztátok a feminizmust, hadd jegyezzem meg: nem a férfiak himsoviniszták hanem a nők...


én még férfitől nem halottam abortusz ellenes beszólást (csak paptól)

én még férfitól nem láttam hogy ha a nő nem ugrik és viszi ki a zokniját akkor az egy hétig büdösödne, mert kiviszik, csak a nők ugranak, mert hímsoviniszták..


én még férfitól nem hallottam hogy ne lett volna szívesen egyedül álló apa, de mégse bízzák rájuk a gyereket, aki nyűg a válás után, és akit nem bír eltartani az anyja, mert igen a nő panaszkodik hogy az apa nem veszi át, de hogy, ha nem is hagyják....


és igen, azt is legtöbbször nőktől kapom meg, hogy mi az hogy én nő létemre nem főzök, és nem akarok gyereket....


szóval summa: a feminizmus, csak egy részben van a férfiak ellen, de azt már kivívtuk félig, már majdnem egyenlőek a jogaink, hangsúlyozom: majdnem...de azt mikor fogjuk elérni hogy a Nők ne legyenek nőgyűlölők??

2012. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Missi_Key ***** válasza:
oké, kicsit ferdítettem, vannak tényleg hím-soviniszta férfiak..de mos tmár talán kevesebben mint a hímsoviniszta nők...
2012. ápr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

04-14 19:43 vagyok.


Én ellenzem az abortuszt, és férfi vagyok, és nem vagyok pap. :) Ugyanakkor nem hinném, hogy ennek bármi köze lenne a hím sovinizmushoz. Egyszerűen csak azt látom, hogy senkinek nincs joga egy életet megölni, de ez már más témakör.

2012. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!