Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok az egyetlen pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen pasi manapság akinek van tartása? Nem nyalja ki a s*ggét és rajong körbe mindenkit akinek lyuka van?

Figyelt kérdés
Ha egy csaj kitesz magáról mondjuk ide képet megméretni magát... még ha nem is szép, 10-15 pasi egyből elkezdj nyáladzani mint az éticsiga. Ugyanezek a pasik ha egy srác tesz ki képet magáról (én sose tennék, nem vagyok az a típus) akkor meg egyből, menny már te kis b*zi, meg egyéb trollkodás van. Mi van, nem tanították meg a pasikat a férfiasságra? 21/F
2012. febr. 4. 01:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
66%-os, te egy ilyen interneten trollkodó kocka vagy, olyan amit leírtam felül?
2012. febr. 4. 02:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen! Hasonlítunk :)
2012. febr. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hát akkor csak így tovább, nyáladzál neten, de fogadok hogy nem sok nővel volt dolgod és azok is olyanok voltak amilyen. Tehát csúnyácska.

Na joccak. :)

2012. febr. 4. 02:11
 14/17 anonim ***** válasza:
Aludj jól tesó!
2012. febr. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hát, nagyjából igazad van. vagyis, nem mert vannak még a bunkók, akik akárhogy néz ki a csaj odaírják, hogy rusnya és ő sosenem! szal, ha te így gondolod, hogy van tartásod, akkor inkább az első. de ha nem, akkor viszont egyetértek.
2012. febr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kérdező, igazad van! én se nyalok senkinek sőt, néha kezdeményezni se szoktam, megvárom ameddig a csaj el kezd nyalni:D


15/F

2012. febr. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%

Ugyan úgy nyalnád a seggét, csak tudod, hogy semmire sem mész vele, kvázi Te biztosan nem fogod se kinyalni, sem megfektetni.


Szerintem ez nem tartás kérdése, de mindegy.

2012. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!