Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azt érezted szakítani akar a párod, de nem meri megmondani? Beigazolódott a dolog?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt többször is,és végül beigazolódott
2012. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, és végül beigazolódott.


23/F

2012. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ma 15:21


Mik voltak a jelek?Miket csinált és hogyan viselkedett?

2012. febr. 4. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a nagy szappanoperákban nincs ilyenkor vége. Mármint előbb-utóbb elkezdesz ezen idegeskedni és rajta fogod kitölteni az egészet, így még jobban eltaszítod. Milyen jelei vannak?
2012. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megéreztem. Pl amikor felhívott utoljára,megéreztem,hogy azért hív,mert szakítani akar. És tényleg ezért telefonált,hogy sajnálja h élőben nem tudunk most talizni,de úgy érzi nem nagyon működik ez így nekünk,és maradjunk barátok..
2012. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
persze, igen szakítottunk utána szinte azonnal. több éves kapcsolat volt, új munkahelye lett. elkezdett engem kerülni, inkább a munkatársaival volt éjjel-nappal. ha átjött, akkor már csak éjszakára, nem volt kedve annyit szexelni. ha felhívtam letette valami hülye kifogással, előtte pedig azért örült az ebédszünetnek, mert tudott velem beszélni. és összejött ott valamelyik kiscsajjal, csak nekem nem mondta, mert nem akart megbántani. 21L
2012. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mik voltak a jelek?


Például korábban ha együtt aludtunk, mindig felváltva öleltük egymást. Ez egy idő után átcsapott abba, hogy kizárólag csak én öleltem... apró jel, de ez már az előszele volt annak, amire készült. Ezen kívül azt vettem észre, hogy valahogy az együttlétek nem voltak olyan érzékiek, sőt, néha már-már untam is vele a szexet.

Sőt olyan is volt egyszer, hogy kutyapózban csináltuk, ő már elélvezett, én viszont még nem, és megunta hogy még mindig dugom, hirtelen fogta magát, felugrott az ágyról, és közölte, hogy "hát nem igaz már, ha nem tudsz eljutni, akkor majd inkább kiverem!!!" ;)) Enyhén bunkó hozzáállás, de mindegy... :D Ezek már mind-mind a szakítás előtti hetekben voltak, ott szerintem ő már pontosan tudta, mire készül/mit szeretne, csak képtelen volt kinyögni.

Ja, és persze az ölelkezések / csókok száma is egyre ritkult, a viták és félreértések pedig sűrűsödtek. Minden kis apróság miatt képes volt kiverni a balhét... és állandóan chatre járt, ismerkedett, stb...


Aztán egy 3-3.5 éves kapcsolatot letudott azzal, hogy telefonon közölte velem, hogy akkor most vége, mert rájött ő még fiatal, és szeretne élni, kitombolni magát... pedig előtte való nap találkoztunk, akkor a szemembe is megmondhatta volna, nem. Így egyszerűbb volt... :)


Szóval kb ezekre az intő jelekre kell figyelni...


23/F

2012. febr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt éreztem meg hogy valamit kavart, vagy valamit sunyizott a háttérben, azaz megcsalt. És én szakítottam ebből adódóan :)
2012. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most én a másik oldalról is elmondanám, én készülök szakítani, de anyagi okok miatt (közös albi) még várok kicsit, lehet megkövezni.

Nálunk az előszele az volt, hogy duzzogtunk, mert alig volt kommunikáció, konfliktuskezelés meg semmi. Elduzzogtunk egymás mellett. És kevesebb szex.

Aztán, ahogy a kétség erőt vett rajtam, meg akartam beszélni. Kérdezősködtem: mi akar tőlünk, a kapcsolatunktól? Nyugodtan igyekeztem elmondani, mi a baj, amit ő támadásnak vett.

Most alig szólunk egymáshoz, akkor is ingerültebben. A megbeszéléseknek semmi értelmük. Még próbálok jópofizni, hogy ne legyen totál rossz a hangulat. De ez már csak a látszat.

Ha a ti barátnőtök is megbeszélésből, kissé visszahúzódottabb viselkedésből jópofizásba vált át, már a végét járja...

2012. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!