Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátai lehettek rá ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátai lehettek rá ilyen jó hatással? (Szerintem) miattuk lett vége a kapcsolatunknak! Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. A (volt)barátom 22, és most lett volna nem sokára, hogy 2 éve vagyunk együtt. A legelső randin én elmondtam neki, hogy nem vagyok főnyeremény. Kifejtettem, hogy miért is, nem akartam, hogy teszem azt mástól, máskor tudja meg. Mondtam neki, hogy "előtte" nagyon sok kapcsolatom volt. Általában érzelem nélküli(vagy volt rá példa, hogy érzelmekkel teli, de csak az én részemről) futó kaland. Az ilyen viszonzatlan dolgok miatt nem nagyon bíztam a fiúkban,és nem is nagyon kerestem a komoly kapcsolatot. Amibe meg még is belekezdtünk, annak az lett a vége, hogy körül belül 2 hét után vége lett, mert a srác nem tudott bízni bennem.Ezt mind tudattam vele. Jól fogadta, örült is, hogy annyira megbízom benne, hogy elmondom neki. És nem is vette rosszul. Utána Ő mondta el nekem, hogy neki pedig problémája van a drogokkal, nem rendszeres fogyasztó, csak nagyobb bulikban, amikor már eléggé illuminált állapotban van, akkor használja. És csak könnyű drogokat. Ezt én is elfogadtam, persze nagyon káros, meg minden, de igazából az Ő élete, ha neki az egyszer kétszer belefér, nekem semmi közöm hozzá. Az után boldogok voltunk, hogy egymásra találtunk. Most viszont egy 2 hónapja körülbelül, megismerkedett egy csapat gyerekkel. Eléggé rossz hatással voltak rá, már az első nap után. Egyre többet bunkózott velem, és teljesen átvette azt a stílust, mint a többi. Míg valamelyik nap nem mentem le én is vele, hogy bemutasson nekik. Az egyik gyerekkel sajnos, annak idején, én egy kaland alatt együtt voltam. A srác egyből felismert, és nem teljesen szép szavakkal illetett. Mondtam neki hogy az a múlt, hülye voltam meg így meg úgy, de ugyan úgy mondta a magáét. A barátomat meg egy cseppet sem zavara.Én akkor hazamentem, amikor hazaért, kérdeztem tőle, hogy mégis miért nem mondott semmit akkor, amikor az a gyerek elkezdett piszkálni. Annyit mondott hogy azért, mert igaza van. Amikor mi összejöttünk, mondtuk, hogy se én, se ő nem fogjuk egymáshoz vágni a múltat, ő ezt, én meg a drogot. És egyre inkább piszkált vele ő is. Aztán már az lett, hogy én biztos nem is voltam hűséges a kapcsolatunkban, a múltamból ítélve nem is csodálkozna. Amikor azt ki mondta mondtam neki, hogy tudom, hogy nem gondolja komolyan, csak az új haverjai vannak rá ilyen "jó" hatással. Aztán elkezdett velem vitatkozni, és mondta hogy szakít velem. Azóta nem beszéltem vele, de nagyon fáj. Szerintetek mit csináljak? Köszi előre is!
2010. jún. 17. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne írj ilyen rohadt hosszú szöveget mert senki sem olvassa el(én sem)!18/F
2010. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jobb lesz neked nélküle..lehet még a drogos dolgaiba is belevitt volna..
2010. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen könnyen lehet, hogy az új társaság távolította el. Ez elég gyakori, a kapcsolatok jó része ér véget új iskola, új munkahely, új társaság miatt. Más lesz a fontos az ember életében és ez annak a félnek a legrosszabb, aki viszont változatlan marad (ebben az esetben te).

Nem sok jóval tudlak biztatni, hasonló helyzetben a volt párom, akivel évekig nagyon jók voltunk 1-2 hónap alatt teljesen elhidegült tőlem. Tulajdonképp továbblépett.

A másik verzió az, hogy most kézzelfogható számára a múltad egy másik férfi képében, ezt pedig nem tudja feldolgozni (bár őszintén szólva erre van a kisebb esély). Egy szó mint száz, nehéz lesz innen visszahozni a kapcsolatot, főleg ha ő láthatóan nem is akarja. Talán ha ráébred, hogy sokat jelentesz neki, akkor... de másképp nem.

2010. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!