Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy fiút! És ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiút! És ő is bukik rám! De én azt nemfogom megkérdezni, hogy járunk! Ő pedig szégyelős! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ŐŐ semmit. Mit akarsz elérni?
2012. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök sem, akkor felejtsétek el egymást.
2012. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindketten ugyanazt akarjátok,akkor csak a megfelelő pillanatot kell megtalálni,vagy inkább megteremteni...mondjuk első és legfontosabb,hogy legyetek kettesben valahol,ahol senki sem zavar, de tényleg senki,mindjárt nem lesz olyan szégyenlős, ha más nem ,akkor csókold meg,az mindig beválik;)
2012. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utánna meg mehet a répázás szopkodás lovaglás és meg fog nyilni hid el...nem lesz semi baj..
2012. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy hány évesek vagytok? és mik a körülmények? honnan ismeritek egymást? suliból? vagy honnan? és a legfontosabb ő mennyire van tisztában azzal,hogy te is vonzódsz hozzá,mert ha ebben nem biztos,akkor addig nem fog kezdeményezni...
2012. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Oszinten? válasza:

ide nem szavak kellenek hanem tettek...megcsokolod vagy eleg egy puszi a szajara es fogja tudni mi a hejzet ;), nincs mit szegyjetek mert ez termeszetes dolog, es bevalik hidd el!

18\f

2012. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok csak férfiként. Egy lánnyal sem volt még kapcsolatom, mert "félek" tőlük. Mikor esetleg beszélgetek egy lánnyal, tök mindegy, hogy néz ki vagy milyen kapcsolatban vagyok vele (rokon, osztálytárs... stb.) egyből elkezdek izgulni és dadogni. Ha ő is ilyen, akkor soha nem fog hozzád közeledni és ha te közeledsz felé, akkor ki fog menekülni. Ehhez pedog ki kell derítened a tényállást. Kezdj el vele beszélgetni semleges témákról és akkor meglátod, milyen. Ha sokat beszéltek, felolódik a gátlása egy idő után.
2012. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a francba! Az ilyen nyomorék lúzer szarok meg is érdemlik hogy p1na nélkül haljanak meg!
2012. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!