Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nincs életkedvem! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nincs életkedvem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A napokban megváltozott a kapcsoltatom a barátommal, összekaptunk.Úgy érzem, hogy elhanyagol...És ez mindenre kihat, már másokkal sem tudok kedves lenni, csak a szomorú arcom látják. Egész nap nagyon bánatos és szomorú vagyok. Bármikor eltudnám magam sírni!
2012. febr. 5. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
na ide figyelj drága! ne tze vagy az egyetlen! nem te vagy az egyetlen aki összekap a párjával vagy akinek a párja hülye idióta, és nem te lennél az egyetlen aki szakítana.
2012. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató...Egy szóval nem mondtam, hogy szakítanék, csak szeretnék valahogy túl lenni ezen az állapoton!
2012. febr. 5. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele! Egy komoly kapcsolat az őszinteségre épül többek között.
2012. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első vok:


de ilyenkor nem az kell, bármennyire is fura de nem az kell h veled együtt sírjunk és sajnáljunk!

Hanem inkább dühössé tenni még az is jobb!


Amúgy ha nem áll fent szakítás esetleges elképzelése, akkor mozdulj ki a 4 fal közül, menj barátnőkhöz vagy menj vásárolni nézelődni, vagy akármi csak ne rostokolj otthon.

2012. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom mi lesz a vége. Én már arra is gondoltam, hogy kimondom hogy vége, csak lehet kicsit gyáva vagyok hozzá.Úgyhogy nagyon őrlődök magamban és emiatt nem igazán van semmihez sem kedvem....
2012. febr. 5. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:

első megint....:)


hát ez szomorú, MOZDULJ KI!!! Nem mehetek el hozzád és vihetlek ki a hóba, vagy hógolyózni!!

menj ki gyúrj hógolyót és dobálj meg szúró szemre pár arra járót rögtön nem a pasidra fogsz gondolni, hanem spurizol majd!

2012. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, kérdező?
2012. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De miért nem tudnátok megbeszélni? Mondtad már neki, hogy úgy érzed, elhanyagol?

És hidd el, nincs kapcsolat viták nélkül!

2012. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!