Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gond hogy én nagyon szeretem a szexet de már nem tudom meddig bírom így?

Figyelt kérdés

Két hónapos kapcsolat,régi ismeretség ..-és az a nagy helyzet hogy 2 -3 naponta látjuk egymást és akkor szeretkezünk, és akkor se eleget :(. Ma is itt lett volna a lehetőség ,de lemondta ,pedig tudja hogy hiányzik nekem ő maga is (mielőtt félreértés lenne). És ez most nagyon rosszul esik .Szexuálisan sem elég meg amúgy sem ..ha két ember szerelmes és vágyik egymásra akkor igyekeznek minél többet együtt lenni. ELEGEM van .


25 l


2012. febr. 5. 19:39
 1/4 Macs1209 ***** válasza:

Mert nem minden a szex. Van munka, van család, van barát,

attól, hogy 2 ember egymásra talál, még megvan a saját

életet.

"Az enyém, a tied, a mienk." Ez a vonal van.

2012. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehet ..de én akkor se érzem így jól magam :( meglebegteti hogy átjön ,persze azt is h nem ..és több órán át nem képes egyértelműen azt írni h nem jön. Rácsörögtem gondoltam már nem kell játszmázni megvan az a bizalmi viszony -erre közli sajnálja de nem jön . Én meg lelkes várós típus vagyok ,és azt hittem vagyok annyira fontos h jöjjön. áhh.
2012. febr. 5. 19:46
 3/4 Macs1209 ***** válasza:

Én ha megígérek valamit, akkor tartom. Ha tudom, hogy

nem megy, akkor nem hitegetem, hanem felhivom, hogy

bocsi, de nem megy. Ezt már akkor, amikor tudom, hogy

valami nem jön össze.


Ezt a barátokra írtam, a párommal (amikor van), kb ha

törik, ha szakad, megyek :)

2012. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, kivárod a legközelebbi alkalmat.
2012. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!