Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítás után 2 héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után 2 héttel össezjövök mással az gáz?

Figyelt kérdés
az a baj h picit számít mit gondolnak.. de én úgyérzem h Minek várjak?
2012. febr. 5. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
minek várj ja ha kész vagy 1 ujra akkor go továbbD:
2012. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát velem szakított a barátnőm ,pedig én halálosan szerelmes voltam és még mindig vagyok is belé(lehet nem szerelem már de nagyon hiányzik )

És szakításunk után összejött 1 héttel egy új fiúval :'(((

Azóta eltelt két hónap és én nekem annyira rosszul esik,tönkre vagyok menve idegileg,lelkileg mindenhogy,hiába kondizok,sportolok,szórakozok,semmi nem segít :)


Ha összejössz valakivel akkor úgy tedd,hogy a volt párod ne lásson sok mindent ,se élőbe se közösségi portálokon


Ha meg ő szakított veled akkor meg nem számít,de ha szeret még akkor legyél rá tekintettel

2012. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
előttem levőnek annyiban igazat adok hogy ne előtte csináld, mert az bunkóság. én is épp így voltam. szakított velem, egy hét sem telt másik lánnyal volt. hál'isntennek én erről nem tudtam, bele is haltam volna akkor. így is nehéz volt. 3 hónap telt el amikor megtudtam, de ekkora már sikerült elengednem annyira hogy nem omlottam össze a hír hallatán... szóval tényleg ne az ex előtt, ennyi érzés legyen benned:)
2012. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!