Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kellene aggódnom ez a komment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene aggódnom ez a komment miatt?

Figyelt kérdés
nem mai a történet, a barátom pár haverjával egy haverlánynál voltak a kávézóban, ahol a lány dolgozik. aztán elmentek a lányhoz, tovább dumcsiztak, hülyéskedtek, és aztán be is punnyadtak. mondjuk, ottalvásnak nem nevezném, mert állitólag csak 2 órát szunditottak. aztán a lány lefényképezte őket, ahogy kinyúltak az ágyon, feltette facebook-ra, és akkor ott ment tovább a hülyéskedés, poénkodás. és a barátom azt irta, hogy finom volt a reggeli kávé, megérte elmenni, de a jóból sosem elég. tudni kell, hogy nem volt pénzük, és reggel vmikor a lány meghivta őket egy kávéra. nekem aznap fellépésem volt, úgyhogy nem tudtam velük tartani, de ha otthon lettem volna, akkor hivott volna engem is, ez kétségtelen. időről időre visszajön ez a dolog, hogy akkor ez valami flört volt, vagy mi, de aztán elgondolkodok, és rájövök, hogy csupán udvariasság, mert megköszönte neki. de azért mégis.. ugye csak túlreagálom? egyébként nagyon szeret, és törődik velem a barátom, tényleg a tenyerén hordoz. még hajnali 5-kor is nekiáll kaját késziteni, ha buli után éhes vagyok :) légyszi, nyugtassatok meg.
2012. febr. 5. 21:57
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, és annyi, hogy már 3-4 éve ismeri a csajt, és egy társaságban vannak ők mindannyian. tehát nem valami újkeletű a dolog, hogy kellene aggódnom.
2012. febr. 5. 21:58
 2/6 anonim ***** válasza:
ha rendes a barátod, nem kávézni megy a ku.rvához, hanem elmegy a fellépésedre..
2012. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
másik városban volt a fellépés, és nem volt neki hely a kocsiban. mert mi is alig fértünk el, és szervezkedni kellett.
2012. febr. 5. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:

2. Beteg fäsz vagy.


Amúgy meg látom nincs elég problémád kérdező ha van ilyenen időd gondolkodni...

"Kellene aggódnom ez a komment miatt?"

uh -.-" nincs több kérdésem......

2012. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egyébként akart jönni ő is, csak mondtam, h inkább ne, mert nem tudtam h h fogunk eljutni..
2012. febr. 5. 22:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ennyit, nincs semmi a dologban. :)
2012. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!