Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! Ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti örülnétek egy ilyen levélnek? Vagy megijednétek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 25 éves lány vagyok, a barátom 24. Több, mint négy éve vagyunk kapcsolatban. A barátom tegnap megkérte a kezemet. :)


Tudni kell, hogy mi nem vagyunk túlzottan érzékeny, romantikázós típusok, nem jellemző, hogy szavakba öntenénk érzéseinket... Igazából a néha kimondott "szeretlek"-en kívül néha-néha hangzik el egy romantikusabb mondat. (De persze éreztetjük, és kimutatjuk a szeretet, ezzel nincs gond.)


Ezért nem tudom, mennyire örülne a következőnek: egy éjszaka, mikor kb. másfél éves volt a kapcsolatunk, és éppen távol voltunk (akkoriban ez elég gyakori volt sajnos), már nagyon nem bírtam magammal. Hiányzott, és a kapcsolatunkon gondolkoztam, hogy mennyire szeretem, és hogy milyen jó lenne, ha ezt ő is tudná. El akartam neki mondani, mit érzek, miért szeretem, ilyesmik. Szóban ezt nem mertem volna elmondani neki, féltem kifejezni az érzelmeimet, bár tudom, hogy a párom előtt nem kellene.


Aznap éjjel elkezdtem írni egy levelet. Egy kézzel írt szerelmes levelet egy egyszerű vonalas papírra. Az érzéseimmel, a reményeimmel, a gondolataimról. Megköszöntem, hogy ott van nekem, hogy szeret. Hogy mit éreztem iránta az első találkozáskor, hogyan izgultam, hogy tetszem-e neki, és hogy hogyan alakultak az érzéseim, ahogy komolyodott a kapcsolat. Szóval ilyesmik...

Aznap éjjel hat oldalt írtam, és utána néha, ha rámjött az "ihlet", hogy most azonnal szerelmet akarok neki vallani, írtam hozzá valamennyit. Most 13 oldalnál jár a levél, és azt hiszem, ez a végeleges. Az eljegyzésünk szép, romantikus volt, és úgy éreztem, én is adok neki valamit ezzel a levéllel. Igazából sosem tudtam, hogy valaha oda fogom-e neki adni, de most szeretném.


Nem tudom, egy férfi mit szólna egy ilyesmihez. Túl nyálas? Kislányos? Ódivatú? Nevetséges? Van, aki ennek örülne?

(Tudom, tudom, nekem kell ismernem a párom...)


2012. febr. 5. 23:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinte érzelmek sosem nyálasak!!!!!!


Add át neki!!!!

2012. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ja, de úgy add át h legyen ideje gondolkodni rajta. Mármint h ha valahová megy, akkor búcsúzóul. :)
2012. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. febr. 7. 08:51
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez nagyon édes, én ha ilyet kapnék egy olyan lánytól akit szeretek, akkor biztos még szerelmesebb lennék bele! Semmiképpen ne hagyd veszni a levelet, biztos örülni fog neki :)))
2012. febr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem nyálas ez,nagyon szép dolog,nyugodtan add oda neki azt a levelet.
2012. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép! kimondhatatlanul boldog lennék egy ilyen levéltől. Baj van azzal az emberrel aki ennek nem örülne.
2012. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Megijedni maximum akkor ijednék meg, ha egy két hónapos kapcsolat után kapnék egy ilyet összefoglalva benne a "tartalmas kapcsolatunk" legemlékezetesebb pillanatait. De egy ilyen mély hosszú kapcsolatban eljegyzés után ... Hát velem madarat lehetne fogatni :)
2012. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Na jó... akkor megint én fogtam ki a hülyéket! Az én páromat nem is érdekelte, összegyűrte és kidobta.

Bezzeg én a mai napig őrizgetem a kézzel írt szerelmes leveleket a régi párjaimtól :) olyan jó végigolvasgatni őket.

2012. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, h. mit szólt hozzá a párod.
2012. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Szia!

Szerintem gondold meg......el ne riaszd!!

A volt barátnőm pl az összes sms-em kimásolta egy füzetbe.

Nem adta oda,csak megmutatta,azt mondta hogy emléknek majd jó lesz!Én meg arra gondoltam nehogy majd késöbb visszaéljen vele......Gondolom ez már a tűz martalékává vállt,de meglepődtem.Tehát csak elég ha megmutatod neki szerintem!

2012. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!