Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a szüleimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a szüleimet, hogy van valakim?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok barátomnál, ott legalább érzem, hogy szeretnek, mikor elmegyek otthonrol nem nagyon szolnak érte, de mikor hazamegyek, nem szolnak hozzám mint akire haragszanak, 19éves vagyok.. szerintem vagyok elég idős ahhoz, hogy barátomnál alugyak, vele legyek szinte egész nap..de miért ilyenek velem a szüleim? Megbeszélni nem tudom velük, mert ilyenről más a véleményük, de ha egyszer szeretem barátomat és jol érzem magam nála,akkor miért bántja őket hogy boldog vagyok?:S
2012. febr. 5. 23:57
 1/8 A kérdező kommentje:
amugy engedékenyek, nincs megszabva mire érjek haza, de a barátos dolognál máshogy állnak hozzá..öcsém állandoan barátnöjénél van, megkérdeztem hogy akkor velem miért kell igy viselkedni, a válasz az volt, mert ő fiu (öcsém)...
2012. febr. 6. 00:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igy van a lányoknak nem nézik jó szemmel ha elmegy otthonrol a barátjához,Gondolom féltenek hogy merre jártok meg ilyenek.
2012. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
maradiak
2012. febr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem ennek örülj valamilyen téren :) van olyan csaj ismerősöm akit lese sz...rnak a szülei mehet drogozni piálni dugni össze vissza és nem érdekli őket aza normális szülő aki ezt csinálja szerintem :) igaz pasi vagyok de nem egy lány ismerősöm van aki igy van :)
2012. febr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 logs válasza:
3-assal értek egyet: az ember a szüleit úgy kell elfogadja, ahogy vannak, adott esetben a hibáikkal együtt. (annyi apró hozzáfűznivalóm van csak, hogy bár én se támogatom a nemi alapon való megkülönböztetést, egy lyukas gumiból neked lesz nagyobb problémád, nem a barátodnak(hidd el, a 48órás tabletta is elég szar, akkor is, ha a srác ott van melletted))
2012. febr. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"9éves vagyok.. szerintem vagyok elég idős ahhoz, hogy barátomnál alugyak" LOL:D
2012. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19.. :D
2012. febr. 7. 21:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Aludjak* tudom elirtam de az évet nem
2012. febr. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!