Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, Megmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, Megmondjam neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy szép csaj, az elmúlt években elég sokat beszélgettünk, szórakoztunk... Sokan azt hitték, hogy járunk. De ő mindig azt mondja, hogy a barátom. Múltkor semmiből semmi 2X egymás után megölelt. Sokat szoktunk beszélgetni is együtt. Megmondjam neki, azt hogy szeretem? Én csak attól félek, hogy röhögve elszalad, szétordítja...


Kérdezek mindenkit, de engem a lányok véleménye érdekel, hogy szerintük meg e mondjam neki...


2012. febr. 6. 15:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ő eléggé szép, de rólam nem lehet annyira elmondani... :((((
2012. febr. 6. 15:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ebben a cipőben jártam én is! Nagyon sokat (2 hónapot) udvaroltam neki, mire Ő is szerelmes lett. Több mint fél éve vagyunk együtt. Ha akkor nem mondom neki, akkor... akkor most nem lennénk együtt. Szóval szerintem mindenképp próbáld meg!!

2012. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így ezek alapján úgy látszik hogy tényleg csak barátok vagytok.Persze az is lehet hogy a viselkedéséből ki lehet nézni.Figyeld meg legközelebb azt hogy hogyan mondja azt h csak barátok vagytok.Ha elég jól megfigyeled észre fogod venni hogy valóban csak barátnak tart-e.
2012. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lehet, hogy viccesnek hangzik, de már kb. 2 éve... Amúgy amikor azt mondja, hogy csak barátok vagyunk, akkor , olyan vissza húzódóan mondja pl.:

De mi csak barát... A végét mindig elharapja, keresztbe teszi a lábát, s olykor belerúg egy kőbe is.

2012. febr. 6. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt! :-)

Sokáig barátként nézett rám. Aztán kialakult.

2012. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj, hogy nem vagy szép, pasiknak nem kell annak lenniük. Ettől ne menjen el az önbizalmad. Szerintem ne mondd meg neki még kerek-perec, hogy szereted, hanem csak hívd el randira, abból már érezni fogja, hogy többet akarsz tőle, és ha ő nem úgy érez irántad, még lesz ideje lelépni, mielőtt te tényleg színt vallanál előtte.

21/L

2012. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!