Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen idióta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen idióta? Hogyan szokjak le erről?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyen belezúgok emberekbe... 16 L vagyok, tudom fiatal még, de most ne ezzel gyertek légyszi. Szóval hol osztálytársba, hol másba, de évek óta, amire emlékszem, mindig volt valaki, akiért oda voltam, nem emlékszem olyan időszakra, hogy ne lett volna valaki...


Egyszer legjobb barát, máskor osztálytárs, most éppen interneten valaki, akit nem is ismerek. oO

Semelyikkel nem volt semmi, még egy csók sem, csak egyszerűen meglátok valakit, vagy beszélek vele két szót, és ha találok benne valami szimpatikusat, rögtön beleesek, mielőtt észrevenném magam... Most pl mondom, internetről egy srác... Legtöbbször tudatosan "keresek" mást, úgysem lesz semmi, és ezekről senki nem tud, vagy max 1 ember, pl legjobb barátnő, de ő is csak a valósabbakról, pl legjobb barát... Szóval sokszor tudatosan megyek fel chat.hu-ra például, hogy beszéljek valaki mással, hogy addig is felejtsem az előzőt, van, hogy tudatosan nem foglalkozok a bizonyos osztálytárssal, egész nap rá sem nézek, de ha mást akarok "felejteni", akkor direkt figyelem a jeleket, és ha már rám néz is beleélem magam... De már úgy vagyok vele, hogy mindegy, úgyis mindig találok mást, és ennyi...


Normális válaszokat kérnék, ha lehet... Köszi 16L


2012. febr. 6. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, kinövöd
2012. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bővebben is kifejthetné valaki:)
2012. febr. 6. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hát cunci mókus nem hiába tükrözi az életkorod az érzelmi szintedet... ez mégy csak a felelőtlen tini szerelem... nem értem miért kell ezt annyira fel fújni...jah és egy egyenlő hír azzal hogy nem létezik a mikulás... tehát amit te most érzel....AAAAAAAZ ROHADTUL NEM SZERELEM.... drága 16 éves lányka csak szimpááátiaaa.... ha szerelmes leszel hidd el azt megérzed.... tod pillangók a hasadba dobog a szíved.... alig kapsz levegőt... el pirulsz... nem tudsz meg szólalni... érted??.. le merem fogadni millió meg yegy filmet láttál már ami tele van ilyen csöpögős jelenetekkel...
2012. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Drága cunkcimókus utolsó válaszoló, értő olvasást még gyakorold:) Említettem egy szóval is, hogy szerelmes vagyok?:)
2012. febr. 6. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

szerintem te igazából nem ezekbe a fiúkba, hanem a szerelembe vagy szerelmes. maga az érzés, a meleg, a törődés, téged ez vonz, nem maga a fiú.

lényeg, h ne dönts elhamarkodottan. ha akár 1 is viszonzásra talál, gondold nagyon végig, mert lehet h azis csak hóbort.

azt tanácsolom, h olvasgass szerelmes regényeket, találj vmi elfoglaltságot, hobbit, ami leköt helyette. és ami kielégíti a szereleméhséged. :)

2012. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:DDD Van hobbim, és valószínűleg igazad is van:/ Köszi:)
2012. febr. 6. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:

áhh ezek hülyeségek, amiket eddig írtak. ők biztos nem lányok voltak :))

Én 21 éves vagyok, és én is épp ilyen voltam, úgyhogy nagyon megértem. Én is mindenkibe belezúgtam, aki csak egy kicsit is kedves volt velem vagy jóképű volt vagy szimpatikus. Legyen az valaki a suliból, akár egy tanár, az autóvezető-oktatóm, egy színész, a netről valaki, bárki... Egyszerűen én is így voltam vele... Akkor sokszor zavart, mert tisztára begyagyultam, mindig látni akartam az illetőt, meg volt, hogy ok nélkül csalódott voltam. Ok nélkül, hiszen senkik voltunk egymásnak, és mégis csalódott lettem, ha nem láttam aznap stb.

Viszont most meg az a furcsa, hogy hiányzik az akkori lelkesedésem. Hogy annyira oda tudtam lenni bárkiért. Hogy mindenkibe "beleestem", hogy mindig volt, akiről álmodozhatok, akit elképzelhetek, mert most nincs ilyen. Pedig a régi énem biztos találna a mostani életemben is olyan fiúkat, akikbe beleesne.

De már nem vagyok ilyen... Pedig tényleg, régen az volt, hogy szembejött egy helyes fiú, aki jól nézett ki, és azt éreztem, hogy "ahh, micsoda férfi", most meg már teljesen közömbös vagyok...


Úgyhogy szerintem ne zavarjon, hogy ilyen vagy, remélhetőleg te szerencsésebb leszel nálam és találsz magadnak egy pasit, és akkor valószínűleg kevésbé fogsz beleesni másokba :)

2012. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!