Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan „szokjak le” a barátomról?

Figyelt kérdés
19L, 8 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé, és a jelek szerint ő is belém. Nagyon jól megértjük egymást, egyelőre azt érzem ő a tökéletes nekem. csak h van egy baj. Én túlságosan szeretem őt, túlságosan körülötte forog az összes gondolatom és minden tettem. Ha tehetném most azonnal összeházasodnék vele. Egyszerűen túl nagy részt adok neki az életemből. Egyszer már nagyot koppantam amikor pár éve hasonlóan éreztem egy fiú iránt, aki végül elhagyott. De nem tanultam belőle, megint megvan ez a rajongás. De én nem akarom h ő legyen az életem középpontja, h ő jelentse nekem a mindent, h azt tervezgessem h később összeházasodunk stb. tudom h szörnyű vagyok, és a túlzott ragaszkodásommal meg fogom fojtani. Járok sportolni, dolgozom suli mellett, vannak barátaim, és mégis, lelkileg csak a vele való dolgokat tudom 100%ig csinálni. Ez nagyon rossz, nem szeretnék így lenni. H legyek lazább? H „gyakoroljam be” h nem ő az életem középpontja? Ha valakinek van komoly gyakorlati tippje, azt megköszönném, mert ez nekem is rossz. És most jön a csattanó, távkapcsolatban élünk és kb 1-2 havonta találkozunk, szóval az sincs, h állandóan együtt lógunk, max este skype. Segítsetek!
2011. okt. 17. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány km-re laktok egymástól? Több ezer, hogy csak havonta 1-2x találkoztok?

Amúgy meg ez a természetes, ha "leszoksz" róla, akkor megint koppani fogsz csak úgy, hogy elhagynak megint.

2011. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-2 havonta egyszer. Más országban élünk. Én szeretném ha nem ő lenne a központi kérdés az életemben, mert így elüldözöm a túlzott ragaszkodással. ehhez kértem tippeket
2011. okt. 17. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Vhogy én is így érzem... pontosabban mióta megy a suli és jönnek a zh-k meg vizsgák így csillapodott ez az érzés, hogy körülette forognak a gondolataim. Sztem ha lefoglalod magad hosszabb távon, tanulással pl. akkor csillapodik ez a dolog, de elmúlni úgyse fog hiszen szerelmes vagy:)
2011. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tanulsz? Romlik az átlagod amiatt, mert rá gondolsz? Dekoncentrált vagy sokszor?

Szerintem ha nem romlik emiatt az átlagod, akkor nem baj, hogy körülötte járnak a gondolataid. :)

2011. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
túlságosan ragaszkodom, és tőle várom a boldogulást. Ha vele épp nem jól működik, akkor levert vagyok. És azt szeretném ha örök hűséget fogadna nekem, holott ez milyen korai már? Egyszerűen magamhoz akarom láncolni tök gáz...
2011. okt. 17. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Dehogyis.

Szereted. A szerelem ilyen. Őrült dolgokba visz bele, amit később lehet hogy megbánsz, de ilyenkor még nem gondolsz erre. Hajt előre minden, a vágy, a gondolatok és csak őt akarod. Mindig. Örökké.

2011. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
öszintén szólva nekeim is jól jönne nèhány tipp erre...
2011. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!