Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Azt mondják, a fogyás agyban...

Azt mondják, a fogyás agyban dől el. Kezdem elhinni. Valakinek itt ez így "bejött"?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 20:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mielőtt félreért valaki, AGY-ban, gondolatban, (nem ágyban!) :)
2009. aug. 28. 20:45
 2/18 anonim válasza:
78%
Ezt nem igazán értem :D.... Ha bízol benne, hogy meg tudod csinálni, és sportolsz helyesen táplkozol meg minden akkor lefogysz, de csak a gondolatoktól nem fogsz :D....
2009. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
igen, ez így van. és nemcsak a fogyás, hanem minden egyéb, amit akarsz- v.ö. Rhonda Byrne: The Secret. Nekem a fogyással kapcsolatban is bejött, egy- két hét alatt több, mint két kilót adtam le, és mások is észreveszik rajtam :)
2009. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Ez teljesen természetes, hogy agyban dől el.Addig könnyű mondani a fogyókúrát, amíg tele a hasunk.Nagyon el kell határoznod magad.Persze nem azt kell érteni fogyókúra alatt, hogy éheztesd magad, látogass el egy ilyen oldalra, kérdezz meg tapasztalt embereket.

Ajánlom hogy nézd meg az utolsó szamuráj c. filmet Tom Cruise főszereplésével.Nekem nagyon bejött.Amikor sportoltam és úgy éreztem hogy most már nem bírom tovább, annyira fáj, vagy annyira elvertek, akkor mindig annak a filmnek az egyik jelenetére gondoltam és ez óriási erőt adott nekem.Nézd meg a filmet, kb, az 1/3-ánál lesz ez a jelenet.Remélem fel fogod ismerni.Azért nem mondom el melyik az, mert lehet hogy így már nem lesz sikeres.

2009. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jaj, nem is úgy értettem, hogy a gondolatoktól. :)


Csak már belekezdtem sokba, volt amit 20-30 napig is csináltam, végül "feladtam", és ott vagyok ahol kezdtem.


Szóval inkább úgy mondanám, hogy lefogyni és vékonynak is maradni, ez dől el agyban.

2009. aug. 28. 20:57
 6/18 A kérdező kommentje:
OK, köszi, megnézem a filmet! Kollégámnak megvan, azt hiszem.
2009. aug. 28. 20:58
 7/18 A kérdező kommentje:
A The Secret-et láttam többször is! :) Nagyon jó!
2009. aug. 28. 20:59
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Igaz.

Én régebben mindíg néztem a modelleket, a sovány nőket, milyen jó nekik, milyen szépek, ha valamelyik sovány nőci nem úgy nézett rám, egyből azt mondtam, na ez egy rohadt k~rva. De rájöttem hogy ez így nem jó, ezzel nem lesz változás, ugyan az maradok, aki vagyok. 1 hónapig azt csináltam, hogy 3nap koplalás, majd harmadik napon 1 kiló kenyér 1 üveg nutella, 1 üveg áfonya lekvár. És oké, nem érdekel, majd holnaptól... Pár nap múlva, megint feladtam, és 1 kiló tészta. Oké, megint neki kezdtem, Most már bírni fogom, a F'szt bírtam, második héten felettem a hütőt... Akkor elhatároztam. Lefogyok, vagy leszek aza tinilány akit mindenki csúfol? Abba hagytam a csoki, a kenyér, a kekszek, a nassolni valók fogyasztását. Egyre több húst, sonkát, tojást, felvágottat, tejterméket fogyasztottam. Nem sokára fél éve, hogy ez volt, akkoriban 80kilós lányból, ma már csak egy 52 kilós, Fitt, karcsú, egészséges nő ül a gép előtt. Nem zabálok ész nélkül, inkább sportolok ész nélkül. Mai napom is miből állt?!

Reggel:edzés

Reggeli:zabkása,tejturmix

Tízórai:shake

Ebéd:párolt brokkoli,grillezet csirkemell

Uzsonna: 80g csirkemell sonka, 175g kefir

Vacsora: 250g sovány tehéntúró


Hány éves vagyok? 16! Ha én képes vagyok rá, Te/Ti is.

2009. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A páromnál tuti csak elhatározás kérdése. Nála kb annyi, hogy akkor most elhatározom, hogy fogyok és fogy, amíg úgy nem dönt, hoy oké, most már jó. A szomorú, hogy ez NEM VICC!

Én meg... na jó, én nem panaszkodom, mert most én is egész jól haladok és amúgy van benne valami, hogy nálam is sokat ért ez alhatározás. Plusz! Én azt is elhatároztam, hogy ha végeztem akkor vékony ismaradok... és valahogy érzem, hogy így lesz. :)

Neked (is) sok sikert!

2009. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :) Hú, 16 éves lány, nem semmi! Szeretek ilyen történeteket olvasni, úgyhogy mééég, mééég, írjatok, kérlek! :)


Én is 80 kiló vagyok, és 175 cm. Szülés után rajtam maradt 10 kiló (9 hónapja), és iszonyat rosszul érzem magam a bőrömben. Most "kapaszkodót" keresek rajtatok keresztül, de azt hiszem, menni fog :)

2009. aug. 28. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!