Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mik az alap elvárásaito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mik az alap elvárásaitok a másikkal szemben?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem azokra vagyok kíváncsi, amik belső tulajdonságok, hanem minden más. Pl kor, távolság, munka, magasság, külső tekintetében.
2012. febr. 7. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódjak hozzá, annyi az alap elvárás külsőleg.
2012. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A külsőség soha nem szempont. Azon könnyű változtatni, alakítani. A belső tulajdonságok határozzák meg a kapcsolatok alapját hosszútávon
2012. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én ezt tudom, de pl koron nem tudsz változtatni, vagy magasságon, és biztos van olyan, ha mondjuk 30 éves vagy, akkor nem jönnél össze 40 évessel. ilyenekre gondolok, alap kizáró okokra.
2012. febr. 7. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kor: 17-30 év között

Távolság: lehetőleg hétvégente legalább tudjunk találkozni

Magasság: ne legyen magasabb nálam

Más elvárásom a külsőt tekintve nincs.

26/F

2012. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, munkát illetően annyi, h ne vmi erotikus dolog legyen :)
2012. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Külső ami megfog, belső ami megtart"... nálam teljesen igaz. 22/n
2012. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó ez tényleg így van :D
2012. febr. 7. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
nem sorolnám fel mert mondhatni elég sok van, de ezek között rengeteg teljesen alap dolog. a lényeg az, hogy nem várok el többet a partneremtől mint saját magamtól! amit kérek azt adom is.
2012. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

fú nekem a lehető legeslegfontosabb, hogy tudjam szeretni (tehát ez tőle is függ, hogy lehessen mit szeretni benne) és szeressen engem is.


a többi gondolom elhanyagolható, mert megoldani mindent meg lehet.


Korban egyébként mindig a kicsit idősebbek érdekeltek, tehát olyan 25-26 év (én 21 vagyok), távolság NE legyen, mert azt nem bírom, az a kapcsolat halála (ez egy objektív vélemény, ismerem magamat), munka teljesen mindegy, de ne drogbáró legyen és ne valami kétszínű ügyvéd/politikus... magasság... legyen tőlem magasabb, én 172 cm vagyok, tehát 175-től simán (egymagassal sem lenne bajom), de 180 cm-től az igazi. :)

2012. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!