Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az, ha vki szerelmes? Sajnos még nem volt benne részem.17/L

Figyelt kérdés

Mármint h. mit érez az ember? Folyton rágondol? Azt mondják, h. "kis pillangók vannak az ember gyomrában". De ez mit jelent?

Bocsi, lehet, h. hülye kérdés, csak érdekel.


2012. febr. 8. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

amikor szerelmes vagyok kb 10x jobb kedvem van, és igen sokat gondolok az illetőre, "pillangók"? azt sztem csak úgy mondják, hogy beleremeg az egész tested a boldogásgba.


Persze aztán kiderül hogy nem buknak rám, néhány nap szerelmi bánat aztán megy tovább az élet, általában.

F18

2012. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet leírni, meg kell tapasztalni :)
2012. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Leírhatatlan. :) De azért megpróbálom! Kitölti minden gondolatom, minden érdekel, ami vele kapcsolatos; ha csak rá gondolok, vagy a képét nézem, melegség önt el; ha vele vagyok, megszűnik minden, tér és idő, csak ketten létezünk és boldog vagyok minden pillantásától. Pillangók akkor vannak, ha van egy kellemes érintés, ölelés, csók és akkor hazáig remegek, magamon érzem az illatát, az érintését, és igen, táncolnak a pillangók a gyomromban - és utána is, ahányszor csak eszembe jut az a pillanat, amikor ölelt, csókolt...

Néha remegek a vágytól, hogy itt legyen, hogy megérintsem, hogy csókoljam. Teljesen betölt engem a lénye, a személye - és mivel nem lehetünk egymásé, közben maga a pokol, iszonyatos szenvedés, kín...

De mégis jó érzés! És rettenetes is egyben!

2012. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem sem volt még tapasztalatom szerelemben, de nem is törekedtem rá soha. Elveszteni önmagad és kompromisszumokat kötni, hogy a másiknak is jó legyen. Áh, inkább maradok önmagam és élek a mának.
2012. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha az leszel majd biztos észreveszed.


De ha sosem leszel az akkor sem veszítesz sokat, lehet, hogy tényleg jó érzés, de anélkül is eléltél 15-20-25 évig mindenféle gond nélkül.

2012. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az az igazság, h. most tetszik nagyon egy fiú. De még nem igazán ismerem. Viszonylag gyakran látom, mindig mosolygunk egymásnak, köszönünk. Múltkor bejelölt fb-on, írt pár sort. Azóta élőben is beszéltünk. Nagyon-nagyon helyes, és egész nap csak rá gondolok. Várom, h. lássam őt. Ez mondjuk még gondolom nem szerelem, de talán ebből majd kialakul, legalábbis remélem. :)

2012. febr. 8. 14:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Szegény lány. :(
2012. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát...egyész nap rá gondolsz, mindig azt reéled hogy a leg lehetetlenebb helyeken is találkoztok, értelmed nyernek az amúgy unalmas napok...és nekem olyankor nincs étvágyam :) Másképp nem tdom megfogalmazi.
2012. febr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. febr. 9. 08:31
 10/11 anonim válasza:
Szerintem azt egyszerűen nem lehet szavakba foglalni :$
2012. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!