Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én eddig minden időmet rááldoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én eddig minden időmet rááldoztam, amit szabadon eltölthettem a barátnőmre. Erre most nem látom 2 hétig a barátai miatt. Ez gáz?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít, hogy mostanában egyre jobban úgy látom, hogy a barátai fontosabbak kezdenek neki lenni, mint én.Én szerelmes vagyok belé, ezért minél többet vagyunk együtt, annál jobb nekem.Azt hittem hogy neki is.De úgy látszik tévedtem.Pedig elég egyértelmű jeleket adott, arra nézve, hogy ő is szerelmes.

4 hónapja vagyunk együtt.

17/f


2012. febr. 8. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen gáz. De nem az, hogy ő a barátaival van, hanem az, hogy te minden idődet rááldozod. Nem szabad. Ki fogtok égni. Ő is és te is. Sőt! Ő már lehet, hogy ki is égett.

Azért, mert párkapcsolatod van, még meg kell tartanod a saját személyiségedet, a saját életedet. Tehát továbbra is legyenek barátaid, legyen hobbid.

Ne lógj rajta. Lesz még idő, amikor meg is unhatjátok egymást.


24/n

2012. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki: Ezt a f@szt nem pótolja semmi! :D
2012. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért nem láthatod két hétig a barátai miatt?
2012. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert felmennek pestre bulizni.
2012. febr. 8. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát,azért egyszer elmehet a barátaival,nem?

Én megértem,hogy szeretnél sokat vele lenni,de így csak menekülni fog tőled.Csak azért,mert egyszer elmegy két hétre,még nem szeret kevésbé.A barátom például fél évre el fog menni Németországba,én szeretném,ha maradna inkább,viszont mégsem gondolom,hogy kevésbé szeretne,csak valóra akarja váltani az álmait és én elfogadom ezt.

Szerintem használd ki azt a kis időt arra,hogy találkozz a barátaiddal,foglalkozz a hobbijaiddal(ha vannak),meg ilyenek.

22L

2012. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!