Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy az esetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy az esetek tobbsegeben csaljak egymast a parok, egyszeruen miert nem hagyjak abba a kapcsolatot es kesz?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok vele? Ti is megcsaltatok legalabb egyszer a parotokat?Csok is szamit most.
2011. aug. 23. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Média?
2011. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tessek?
2011. aug. 23. 22:46
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak tudni szeretnem miert van ez.

Amugy enis parkapcsolatban elek masfel eve es tudni szeretnem hogy egy atlag kapcsolatban jelen van a megcsalas is?Mert remelem az enyemben nics.

2011. aug. 23. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:
hülyeség ez az esetek többségében.
2011. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gyenge emberek szokása.Én is mindig azon a híven voltam,hogy ha Véletlenül valaki más megtetszene,akkor szakítanék a párommal,de semmiképp sem csalnám meg.De amikor megtetszik valaki más már,akkor az is bizonyítja,hogy a jelenlegi párkapcsolat nem működik.

Nálam az volt,hogy elromlott a kapcsolatom,és azt hittem,hogy valaki megtetszett nekem.Persze nagyon össze voltam zavarva,úgyhogy inkább szakítottam.Akire azt hittem tetszik,az persze mégsem tetszett,nem is jöttem vele össze,a páromat nem csaltam meg.Sőt eddig még senkit sem csaltam meg,nem is fogok!

2011. aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor vedd ugy ahogy szeretned csak mar normalis valaszokat kernek:-S.

Amugy meg sok pasitol hallottam h eleg reg ota egyutt vannak a baratnojukkel es jol elvannak de megis csaljak a baratnojuket. Ok meg azt mondjak ha rakerdezek hogy miert hogy ez a normalis:))

2011. aug. 23. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na és ezután csodálkozva néznek rám, amiért nem vagyok házasságpárti és nem is akarok ilyesmit. Minek? Az ilyenek miatt nem kell nekem és nem is akarok. Én egyenes ember vagyok, nem bírom ha a hátam mögött csinálnának ilyet. Én sem hazudnék. Az meg hogy folyamat a kapcsolat alatt csalják a párjukat, undorító. Kell a halálnak akkor párkapcsolat. Én legalább nem hazudok és nem csapok be senkit. És nem töröm össze.

20L

2011. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 B.angel ***** válasza:

Teljes mértékben osztom az utolsó véleményét!

Csaltak már meg.

A mai napig nem értem ennek az egész megcsalásos dolognak a lényegét? Mire jó, hogyha van valakid, de mással is dugsz? És vannak, akik azt mondják szerelmesek, csak részegek voltak, csak megtetszett nekik hirtelen, stb. idióta kifogások!

Amint megtetszene nekem valaki más ÚGY, akkor korrekten szakítanék a párommal, de inkább hagynám a francba, megpróbálnám vele megbeszélni. Magamba letisztázni, hogy mi változott meg, miért vonzódok máshoz. Az esetek többségében úgyis kiderül, hogy fellángolás. Aztán el lehet ezen filozofálni, hogy ha igazán szerelmes az ember, akkor nem tetszik meg neki más, de hát láttam már ilyet, de el kell felejteni azt a harmadik személyt és két lehetőség van, vagy bánod, hogy hagytad menni és a pároddal maradtál, vagy nem bánod, mert minden folytatódik úgy, ahogy eddig.

Én mindig is hűséges lány voltam, normális felfogással... És tényleg nem értem mire jó a megcsalás! Csak és kizárólag gonosz emberek tudják megtenni. Én valahogy nem élvezném a másik fájdalmát, amikor megtudja, hogy végig csaltam, vagy csak egyszer... Nem bírnék tükörbe nézni.

2011. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem soha. És nem is fogom, ezt ki merem jelenteni. Ez akaraterő és állóképesség próba. Aki enged a kísértésnek az gyenge mind lelkileg és testileg. Nekem ne mesélje be azt senki hogyha a kapcsolat egyik vagy másik tagja csalja a másikat ott minden rendben van. Ha minden rendben van akkor ilyen nincs. Ha járok egy lánnyal, illetve ha a barátnőmnek nevezem akkor számomra más lány nem létezik. Ez kb olyan hogy 1 személy egy adott időben csak 1 autót tud vezetni.


22/f

2011. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!