Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távkapcsolat tönkreteheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távkapcsolat tönkreteheti a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a pontos baj, csak sejtéseim vannak. Ugye távkapcsolatban élünk, 4 hónapja. Szeretem a párom, ő is engem, viszont a sok internetes kommunikáció, belőlem nem szabadít fel semmilyen érzelmet, csak nagyon ritkán. Ezen veszekszünk sokat, mert belőle igen, belőlem nem. Viszont ha együtt vagyunk, talán még érzelmesebb vagyok, mint ő. Most nem tudom, ez a távkapcsolat hibája, vagy csak nem illünk össze. Mit gondoltok?
2012. febr. 9. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, tönkreteszi!
2012. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy hosszú kapcsolatot is próbára tesz, nem hogy egy 4 hónaposat. Nem műkődőképes hosszútávon
2012. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármi tönkre tehet egy párkapcsolatot miért pont a távolság lenne a kivétel?
2012. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a távkapcsolat csak akkor működhet, ha 110% ig megbíztoka másikban, és kölcsönös a szerelem, és nagyon mély érzelmekkel teli a kapcsolat.
2012. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem teheti tönkre.
2012. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézőpontkérdése, de szerintem nem teheti tönkre.
2012. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi Kanadában ismerkedtünk meg, ő ott él. Négy hónapja voltunk együtt, mikor nekem haza kellett jönnöm. Most lesz lassan egy éve, hogy távkapcsolatban vagyunk. Nekünk megy! Nagyon szeretjük egymást. Legutóbb 6 hónapig nem tudtunk találkozni, aztán kimentem egy hónapra. A lényeg, hogy lássátok a végét, legyen cél, hogy együtt legyetek. Én úgy gondolom, hogy, ha vele akarom leélni az életem, akkor nem sok az a pár év, amit így kell eltöltenünk, de, ha ebbe nem lennék biztos akkor talán nem menne. Sokat beszélünk a jövőnkről, így mindketten tudjuk, hogy érdemes várni a másikra. Egyébként gyönyörűen kiépíti a bizalmat, és jó érzés tud lenni, hogy valaki szeret annyira, hogy várjon rám:)
2012. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A képlet ennyire egyszerű:

[link]

2012. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!