Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy elmulasztott évforduló....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy elmulasztott évforduló. Pótolható?

Figyelt kérdés

Barátommal (21) tegnapelőtt volt az évfordulónk.

Hát mit ne mondjak... nem ünnepeltük meg túlzottan...

Koccintottunk egyet ránk este,aztán tulajdonképpen ennyi volt a dolog...

Én úgy gondolom a fiú feladata az évforduló megszervezése. Mondjuk a programok.

....

Viszont van oka annak,hogy nem mentünk el mondjuk vacsorázni,vagy valami extrakiadásos helyre...diákok vagyunk,vagyis én igen,ő jelenleg nem (lesz,de most munkát keres)...Pénzügyileg nem állunk fényesen,én albérletben lakom,ő otthon,az apjából él,ami azért rendesen leszűkíti a költségeket.

Gondolkodtam egy "pótláson",ha már ő nem szervezi meg,akkor én...

de annyira elkeseredtem már,hogy fogalmam sincs mit találhatnék ki...:(

Segítenétek?:(


2012. febr. 9. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

egy koccintás miért nem elég?


milyen felhajtást akarsz és mégis miért a fiú dolga?

akkor mi lesz az aranylakodalmon?

2012. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Most mit akarsz? Koccintottatok, és ezzel meg volt tartva az évforduló. Mivel vagy hogyan kellett volna megünnepelni? Minek kellene nagy felhajtás, ennyire anyagias vagy felületes nem lehetsz.

Mi a párommal a 25 évfordulónkat tartottuk nemrég, készitettem egy finom vacsorát, megittunk egy pohár jó bort és mindkettenn örültünk, hogy együtt vagyunk. Ennyi volt, de ez böven elég is.

Nem irod, hogy HANYADIK évforduló, de a korodból következöen túl sok nem lehet. Étterem meg hasonló esetleg 5-10 éves évfordulónák esedékes, ha MINDKETTEN akarjátok, de egyelöre még nem.

2012. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért kellene csinnadratta? Miért nem szeretkeztetek egy felejthetetlent és akkor meg lett volna oldva...
2012. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

miiiiiiii????? évforduló megszervezése a fiú feladata?! OMG:D nem hiszem h ez valahol kőbe van vésve, te is meglephetted volna egy saját készítésű sütivel vagy bármi. Említetted, h mennyi pénze van, pontosabban nincs, és te elvárod h puccos étterembe vigyen?:D Elkeseredtél, h nem ünnepeltétek meg az évfordulót? Szerintem a koccintás bőven elég, de miért nem közölted az igényeidet a barátoddal, akkor biztos rendezett volna vmi zsúrt:D

Fogadok a következő kérdésed az lesz, hogy már nem szeret emiatt a párom?:D

21L

2012. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Talán a kérdező nem pont étteremre gondolt vagy nagy felhajtásra, hanem valami tevékenységre közös programra,amit ünneplésként csinálnak. Egy közös otthoni vacsora főzés, film és ilyesmi is megteszi, lényeg,hogy együtt legyetek és örüljetek,hogy ennyi ideje vagytok együtt.
2012. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A véleményem: OMG!!!
2012. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

a 11:26os értette meg egyedül a problémámat (neki köszönöm)

pontosan erről szólt a kérdés,hogy nyilván nem várom el,mert nincs pénzünk,de egy kis romantika jól esett volna.

és igen,szeretkeztünk is,de ez is mindennapos.

tévedés ne essék ! -nem vagy elégeetlen,csak kicsit lehangolt, ez az első komoly kapcsolatom,az első "első évfordulóm" és másra számítottam.

ennyi!

és épp ez,hogy én ennek ellenére meg szeretném lepni valamivel.

ezért kértem tanácsot..

2012. febr. 9. 11:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyi így "pofán vágott", akkor sokat fogsz még csalódni az életben... Ezt mindenféle rossz szándék nélkül írom.
2012. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi sosem ünnepeljük az évfordulókat. :)
2012. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos az évforduló, eléggé, én ünneplős fajta vagyok a javából..És a párom is, szerencsére. Már hetekkel az évfordulónk előtt tervezgette, hogy mit fogunk majd csinálni, és bár meglepi volt* azért finoman tájékozódott nálam is...Nem baj, ha nem ünnepeltek nagyon, nem mindenki igényli, tény-ebben igazuk van az előző válaszolóknak. Viszont szerintem az elég nagy baj, hogy eljutottatok az évfordulóig, és a párodnak fogalma sincs arról, hogy Neked mi esik/esne jól, illetve ezek szerint Te sem tudod, hogy ő milyen típusú emberke..
2012. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!