Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradjak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak a barátommal ezek után?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, az elején jól megvoltunk,de mondta hogy 18 éves létére 15-20 nője volt, volt akit részegen szedett össze, mikor józan lett kérdezte a nevét, vagy ránézett valakire és gondolta hogy milyen jó csaj, oda ment és lekapta, egyszerre 3 nője volt, csalta őket, volt hogy csak ARRA kellettek neki, nekem olyat mondott még nyáron mikor rövid naciban akartam menni bulizni, hogy azért megyek abban hogy jól megk*rassam magam? Haverjának azt írta biztos 8-an megk*rnak, 1x elmentem barátnőmmel 1-2 órára bulizni, ezért kitette hogy egyedülálló, más csajokat fényképez (fenekét, mellét), aki tetszett neki, volt barátnőmnek írogatott hogy jön e vele, mert van vodka narija, és segíthetne elfogyasztani(mikor buliba mentünk), ilyenek. És csodálkozik ha rossz kedvem van ha eszembe jut a múltja.

17L


2012. febr. 9. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, maradj vele nyugodtan, te dolgod. Én össze se jöttem volna vele, de te nyilván semmit se tudtál róla anno.
2012. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom, hogy hogy tudsz benne megbízni, miért gondolod, hogy te nem csak egy vagy neki a sok közül?
2012. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem bízok meg benne, de ezt már mondtam neki.

Nem tudtam ezekről, ha tudom akkor nem jöttem volna össze vele. Hát már 1x szakítottunk, nem 1x sírt értem, földhöz vágta magát, stb.

2012. febr. 9. 17:14
 4/14 Macs1209 ***** válasza:

Délelőtt kint volt ugyanez a kérdés.. Akkor is te írtad ki? Csak a másik fél részéről, akkor fiúként lett kipos-

tolva.


Nézd, hagyd ott, találsz nála sokkal jobbat...

2012. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem én írtam azt ki. :)

Az a baj hogy szeretem. :\ És valahányszor szóba jön a szakítás, ő könyörög, mindent csinál hogy vele maradjak. Mondja hogy megváltozott, de az a baj, hogy nem látom. :(

2012. febr. 9. 17:19
 6/14 anonim ***** válasza:
ez egy bunkó, lapátra vele.
2012. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Volt hogy egy ismeretlen csajnak azt írta hogy party cicát csinálna belőle. :O

Amikor decemberben szakítottam vele, akkor azt mondta hogy karácsonyig vár rám, utána pedig orrba-szájba fog d*gni mindenkit, és csak arra fognak neki kelleni a nők. :/

2012. febr. 9. 17:23
 8/14 Macs1209 ***** válasza:
2012. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szép .. :@
2012. febr. 9. 17:26
 10/14 anonim ***** válasza:

"azt mondta hogy karácsonyig vár rám, utána pedig orrba-szájba fog d*gni mindenkit, és csak arra fognak neki kelleni a nők. :/"


Ne haragudj, de te vagy a buta, vagy érzelmileg gyenge (vagy mindkettő), ha ezek után még visszamentél hozzá. Ne maradj vele együtt, szakítsatok és ne engedj az érzelmi zsarolásának.

2012. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!