Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több, mint 8 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 8 hónapja vagyunk együtt és rengeteget veszekedünk pedig nagyon szeretjük egymást, de azt hiszem, uralkodó típusok vagyunk mindketten. Maradjak a barátommal?

Figyelt kérdés
Már 2szer tartottunk ott az utóbbi 1 hónapban, hogy szakítunk, de aztán mégsem tettünk így. Fogadkoztunk, hogy megválktozunk stb... A párom nagyon hamar felkapja a vizet és ijesztö, persze sosem bántott, meg semmi ilyesmi, csak ö kiabál én meg sírok. Bármin összeveszünk. Tegnap sikerült berúgom az ajtó üvegét és alig bírok járni, akor nagyon megharagudott rám, és mondtam, hogy akkor ma elmegyek töle, de reggel gyözködött, hogy várjam meg, míg este hazaér a munkából, mert megoldjuk. De van értelme??? Nem látom értelmát, mégis annyira szeretem, hogy azt el sem tudom mondani és ö is iszonyatosan szeret engem... nagyon sok a jó pillanat és olyan könnyen meglehetne oldani a problémát, dehát eddig sem sikerült... mit tegyek??
2008. júl. 4. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem és a barátommal kb 3 hónapja.Most leszünk 1évesek.:)Na, hát..ő alapból egy iszonyatosan makacs ember.De tényleg, rettenetes..ha ő vmit eldönt, akkor az úgy is lesz...más véleményét jó esetben meghallgatja, de nem foglalkozik vele, mert úgyis csak az lhet a jó, amit ő mond..stb..:)És ezen rengetegszer összekaptunk, és énis hasonló természetű vagyok, nem adtam fel egykönnyen..Aztán mindig kötözködtem vele, beszólogattunk egymásnak, és aztán mondtam neki, hogy ez igy nem lesz jó..akármennyire is imádom és szerelmesek vagyunk, nem lehet kibírni.Aztán végülis elgondolkodtam, hogy megér e annyit az egész, amikor kiharcolom magamnak az igazamat, hogy tönkremenjen a kapcsolatunk.(persze utólag rájöttem, hogy néha engedhettem volna, mert nem nekem volt igazam..) Aztán akárhányszor esetleg "provokált" mindig eszembe jutott, h nem akarom hogy vége legyen ilyenek miatt, és odafigyeltem, arra hogy ne szóljak vissza, ne bunkózzak vele, ne tegyek megjeygzéseket.Aztán ez neki is feltűnt, és ő is ugyanigy megtette ezeket.Azóta mintha kicseréltek volna minket, csak szerelem van körülöttünk, semmi vita..Nagyon örülök neki, hogy időben megjött az eszem, mert ilyenek miatt nem éri meg szakítani, ha tényleg szerelmesek vagyunk. Remélem közöttetek is megoldódik, nekünk sikerült.:)Sok sikert
2008. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!