Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető még a kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még a kapcsolatom, vagy szakítsak a párommal?

Figyelt kérdés

Egy éve és egy hónapja vagyunk együtt a párommal, ő 21 éves férfi én meg 22 éves nő vagyok. Eleinte nagyon boldoggá tett, sok figyelmesség, éjszakába nyúló telefon beszélgetések, büszkén mutatott be a haverjainak és a családjának, vitt mindenhova, érdekes közös programokat szerveztünk, stb. ...


Viszont kb. karácsony óta teljesen megváltozott a helyzet. Egyre kevesebbet találkozunk, igaz, mindkettőnk munkahelyén komoly év végi hajtás volt, de most az Új Évben sem változott előnyére a kapcsolatunk. A szex az egyetlen, amiben nincsenek gondok, sőt, fenomenális... de néha már azt érzem, hogy csak erre kellek neki. Sokat jár el haverokkal, ez rendben van, de velem ritkán szervez közös programot újabban. Ígérgeti, ígérgeti, és elmarad. Még sétálni se tudom elrángatni. Csak dvd nézésből és szexből áll már a kapcsolatunk... van olyan, hogy heti egy alkalommal találkozunk, és ő nem érzi ezt kevésnek. Felhív minden nap (még nem élünk együtt de tervezzük), de nem beszélünk sok érdekességről. Talán elmúlt az újdonság varázsa? Ráadásul az utóbbi két hétben észrevettem hogy főleg akkor hív, ha valami lelki bánata van, jókedvében ritkán beszélget velem. Tisztára úgy érzem, mintha az anyja lennék, vagy még rosszabb, a qrvája.


Próbáltam vele hétfőn megbeszélni ezt de nem is érti, mi bajom. Annyira feszült lett köztünk a viszony, hogy már csak veszekszünk, akármikor felhív, mert nem érti meg, hogy nekem ő hiányzik, és szeretném életben tartani azt a vibrálást, ami még december előtt volt köztünk, meg a sok közös program, stb, én erről mind gondoskodnék, de őt már hidegen hagyja és úgy veszem észre, nem teszi olyan boldoggá a társaságom.


Mit tegyek? Szakításon gondolkodom, de nem könnyű. Szeretem ezt az embert, de a nemtörődömsége nagyon kiábrándító és nem hajlandó segíteni, együtt átvészelni ezt a hullámvölgyet.


22N


2012. febr. 9. 17:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként, hozzátenném, hogyha rákérdezek, mindig gondolkodás nélkül rávágja, hogy szeret, persze, de mégiscsak megváltozott a viselkedése!
2012. febr. 9. 17:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Igy, hogy leırtad az egesz szıtut, nem kaptal valaszt sajat magadtol?

Most meg reszedrol van szerelem, de hamarosan ez ıs elmulık, es semmı nem marad.


13 honap nagyon keves ıdo, hogy ıgy ellaposodjon egy kapcsolat. Te pedıg nagyon fıatal vagy meg. Ne vesztegesd egy ılyenre az eveıdet. Hıdd el, maholnap 30 eves venkıasasszony leszel, ha nem lepsz most.

2012. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elmúlt a rózsaszínköd.


Egyet azért ne felejts el. Ő nem Hosé Armandó egy szappanoperából, ahol teljesen valótlan képet adnak a férfi viselkedésről.

2012. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak kicsit kimerült. adj neki egy kis időt. ne nyaggasd. valószínűleg, abból, hogy írtad, hogy panaszkodik, problémái vannak, amik nyomasztják. elmegy a haverjaival, mert próbál kikapcsolódni, és azért neked nyavalyog, mert te vagy a támasza. ne rinyálj neki, azzal csak tetézed a gondjait. hallgasd meg, légy neki szórakozás, vidám, kedves, és egy kicsit távolságtartó. hagyd, hogy keressen. hogy hiányozz neki. ha nem érti, mi bajod, akkor nyilván neki így jó minden most. átmeneti időszak, ha régen más volt. a problémák az okai szerintem. segíts neki túllenni rajtuk, és optimistán gondolkodni, és akkor egyenesbe jöttök. nálam bevált. sok boldogságot!! :)
2012. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nehéz dolog ez, mert eleinte teljesen odaadó, hű szerelmesnek mutatta magát, már szinte zavaró volt, hogy folyton keresett, vitt mindenhova. Az is baj lehet, hogy már "megszerzett", biztosítottam a szerelmemről..
2012. febr. 9. 17:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiába várom, hogy hiányozzam neki, ha hetente egyszer, max. kétszer jut eszébe, hogy jó lenne összefutni, ami ráadásul főleg a szexet jelenti nála...
2012. febr. 9. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Amíg tepernie kellett, addig tepert. Most beállt egy kényelmes tempóra: vagy neki, szeret, biztonságot szerzett, s neki ennyi elég is.

Más dimenzióba kellene lépnetek. Pl. az összeköltözés nem lenne butaság. Persze meghagyni annak lehetőségét, hogy ha nem működik, akkor lezárni. Sok lány panaszkodik itt, hogy olyan unalmas lett a kapcsolatuk. Hát a pasik kevéssel is beérik néha, nem álmodoznak, ha szükségük van, akkor mozdulnak.

Nekik kell a baráti, haveri társaság is. Te nem tudsz csajos órákat szervezni?

Lehet nincs fantáziája, hová menjen veled ilyenkor télen.Szervezz te, de szólj neki előre, hogy más, sürgős dolgait ne keresztezze!

Hát a vibrálás egy idő után elmúlik, és helyébe lép a biztos kapcsolatnak a nyugodt, megelégedett érzése.Az is jó dolog:)

2012. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

és még össze akarsz vele költözni?,

fiatal vagy te még ,..

keress mást, ez az ember nem tesz boldoggá !

2012. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!