Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dobjam fel a kapcsolatunkat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam fel a kapcsolatunkat a távolság miatt?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt a barátommal, ezen idő óta reméljük, hogy egyszer vége lesz, összeköltözünk, és nem kell mindig a másik hiánya miatt szenvedni. Én ebben az évben érettségizem, havonta ha egyszer tudunk találkozni a nagy távolság és a munkája miatt. Úgy gondolom, ha le is teszem az érettségit, csak magamat áltatom, hogy nem lesz újabb akadály köztünk. Hiszen ő olyan helyen lakik, ahol lehetetlenség elhelyezkedni, inkább mindenki csak felköltözik Pestre, nem inkább oda. Még egy diplomával sem tudom, hogy lenne esélyem ott valamire. De én már kezdem nem bírni ezt az egészet. Ha ezt az évet ki is bírnám így... Mit tanácsoltok? Felejtsem el?
2009. szept. 6. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer találkoztok?? Ez mióta tart? Ő hány éves?
2009. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, 10.-ben és 11.-ben magántanuló voltam, pont emiatt (és hogy tudjak többet dolgozni, így találkoztunk, és akkor két hetet is ott töltöttem. Most vagyok 12.-es, már bejárok rendesen suliba, jó nehéz sulim van, így hétvégén is nehezen jön össze a tali, főleg úgy, hogy ő hétvégén is dolgozik. Szóval ez az állapot sulikezdés óta tart.
2009. szept. 6. 19:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah, 30. :p
2009. szept. 6. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolod,h ő nem csal meg? itt vagy 18éves ő meg 30 és alig találkoztok. Sztem próbáld meg nélküle, és ha nem működik egymás nélkül akkor megkaptad a kérdésedre a választ.
2009. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ilyen távkapcsolatot nem szabad és nem is lehet megtartani csak óriási áldozatok árán...

Még fiatal vagy...és a helyedben nem adnám az életem egy olyan emberre akivel nem lehetek együtt csak egy egy éjszakát. Nem is értem hogyan bírod ki, ha tényleg nagyon szereted. Én nem tudnék bízni ennyire a másikban. És biztos hogy megcsalás lenne belőle, pont a nemtalálkozás miatt.

2009. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!