Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP, lehet egyszerre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP, lehet egyszerre több pasit szeretni?

Figyelt kérdés

Van párom, de nem szereti a szexet, utál itthonról kimozdulni akár egy sétára, de lelkiekben nagyon vonzódom hozzá, mert rendkívül kedves és szeretetreméltó, szerethető, gyengéd stb. Ő 21 éves fiú.

Vele neten ismertem meg 3 év távkapcsi, 3 éve élünk együtt. Csak az együttélés után vált nyilvánvalóvá, hogy tényleg nem szereti a szexet csak ünnepekkor elmenni valahova max. 1 óra másfél havonta 1x... Nem tudom megváltoztatni :-(


Van egy második akit szeretek és Ő is szeret, de nem lehetünk sose egy pár a korkülönbség miatt. Őt ez nagyon zavarja engem nem. Ő és én 1 éve vagyunk együtt, mindennap találkozhatnánk ha úgy van. De hát mindennap eltűnni itthonról... Meg Ő se szeret elmenni sehova, de az ajtón kívülre sem... Ő kiutazta már magát.


Van egy másik fiatalember aki állítása szerint 8 éve szeret engem. Ő 300 km-re lakik, nagyon messze körülményes a tali Ő 31 éves.

Iskolába ismertük meg egymást én szerettem Ő is szeretett, de akkor még csak 15 voltam Ő 23. Sokan ellenezték a kapcsit, mert, hogy Ő idős még hozzám stb... Én meg nem vettem a lapot felőle, hogy sokat táncolt velem, figyelmes volt meg ilyesmi. Elkerült a suliból és csak most (2 éve kb) sikerült felvennie velem a kapcsolatot. Rengeteget beszélgetünk. 2x találkoztunk az utóbbi 2 hónapban. Érzek valamit, de nem akarom, hogy csalódjon. Párommal nem fogok semmire se jutni, másikkal talán, bár lehet ki tudja, mert az a rohadt korkülönbség...

Hogy adjak a harmadiknak úgy esélyt, hogy ha nem jön ismét a régi érzés ne csalódjon? Nem akarom megbántani, mert nagyon nagy szíve van. Majdnemhogy lelki társak vagyunk, mert hát a szüleink kicsit khmmm... Ő szeret eljárni mindenfele, (túra, séta, mozi, színház, múzeum mindenfele de télleg) szereti a szexet is.

Ő az aki korban hozzám illik, érdeklődési körünk több helyen találkozik.

Akkora állatnak érzem magam, de szeretnék már végre megállapodni. Olyannal aki tényleg szeret, összepasszolunk. Nagyon unom, hogy itthon kell ülni, nem elég a szex (pedig átlagosak az igényeim), a törődés, a figyelmesség, a szeretet kimutatása pokolian hiányzik.

Szeretnék végre úgy élni, hogy senkit sem csalok meg mégis mindenkinek jó.

23/N


2012. febr. 10. 21:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Mikor képbe került a harmadik srác, nem bírtam tovább olvasni. Biztos, hogy 23 vagy? Nem 13 véletlen? Szerintem dob az összeset, és keress EGY valakit, aki mindenben megfelel.
2012. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek soha sem lesz jó.

Te ne b..d el kérlek az életed.

Legyen őszinte veled a párod és mondja meg, mi baja van a sexxel. Nézd, ha te nem vagy vele boldog, úgy nincs értelme az egésznek. Hogy kivel vagy boldog azt meg te tudod.

2012. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Rib*nc. Ha vagy vele boldog akkor hagyd ott, de ne csald meg. Nem, nem lehet egyszerre több valakit szeretni. Te csak különféle tulajdonságokat legózol össze más más személyektől, de ez nem szeretet.
2012. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
én egyszerre szeretem az exem, akivel nem tudnám újra kezdeni mindennek ellenére és a jelenlegi páromat is szeretem 18/L de egyszerre nem tudnék több pasival kapcsolatot fenntartani
2012. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Reggel Kölyök klub irány csucsúlni!!! A Törpök nem várnak.
2012. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha *nem vagy vele boldog.



Ne haragudj, de 3 embert hülyíteni eléggé gáz. Olyat keress, aki minden ilyen igényedet ki tudja elégíteni. Felnőtt nő vagy.

2012. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem lehet. Ha az egyiket TÉNYLEG szereted akkor a másikat nem. Am undorító vagy
2012. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

te senkit nem szeretsz ezek közül. inkább társfüggő vagy

hagyd el mindet a fenébe és élj egy kicsit szingliként.

éld ki magad, mert így nem lesz a büdös életbe egy őszinte kapcsolatod se. ergo boldog se leszel

2012. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ti tényleg végigolvassátok? Ezek baszívva nyúlnak ki saját magukon!
2012. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon gáz, de olyan sz@r ez a helyzet. Vagy valami hormonzavarom van? Mi van velem, én nem voltam ilyen hüle régen...
2012. febr. 10. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!