Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP, lehet egyszerre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP, lehet egyszerre több pasit szeretni?

Figyelt kérdés

Van párom, de nem szereti a szexet, utál itthonról kimozdulni akár egy sétára, de lelkiekben nagyon vonzódom hozzá, mert rendkívül kedves és szeretetreméltó, szerethető, gyengéd stb. Ő 21 éves fiú.

Vele neten ismertem meg 3 év távkapcsi, 3 éve élünk együtt. Csak az együttélés után vált nyilvánvalóvá, hogy tényleg nem szereti a szexet csak ünnepekkor elmenni valahova max. 1 óra másfél havonta 1x... Nem tudom megváltoztatni :-(


Van egy második akit szeretek és Ő is szeret, de nem lehetünk sose egy pár a korkülönbség miatt. Őt ez nagyon zavarja engem nem. Ő és én 1 éve vagyunk együtt, mindennap találkozhatnánk ha úgy van. De hát mindennap eltűnni itthonról... Meg Ő se szeret elmenni sehova, de az ajtón kívülre sem... Ő kiutazta már magát.


Van egy másik fiatalember aki állítása szerint 8 éve szeret engem. Ő 300 km-re lakik, nagyon messze körülményes a tali Ő 31 éves.

Iskolába ismertük meg egymást én szerettem Ő is szeretett, de akkor még csak 15 voltam Ő 23. Sokan ellenezték a kapcsit, mert, hogy Ő idős még hozzám stb... Én meg nem vettem a lapot felőle, hogy sokat táncolt velem, figyelmes volt meg ilyesmi. Elkerült a suliból és csak most (2 éve kb) sikerült felvennie velem a kapcsolatot. Rengeteget beszélgetünk. 2x találkoztunk az utóbbi 2 hónapban. Érzek valamit, de nem akarom, hogy csalódjon. Párommal nem fogok semmire se jutni, másikkal talán, bár lehet ki tudja, mert az a rohadt korkülönbség...

Hogy adjak a harmadiknak úgy esélyt, hogy ha nem jön ismét a régi érzés ne csalódjon? Nem akarom megbántani, mert nagyon nagy szíve van. Majdnemhogy lelki társak vagyunk, mert hát a szüleink kicsit khmmm... Ő szeret eljárni mindenfele, (túra, séta, mozi, színház, múzeum mindenfele de télleg) szereti a szexet is.

Ő az aki korban hozzám illik, érdeklődési körünk több helyen találkozik.

Akkora állatnak érzem magam, de szeretnék már végre megállapodni. Olyannal aki tényleg szeret, összepasszolunk. Nagyon unom, hogy itthon kell ülni, nem elég a szex (pedig átlagosak az igényeim), a törődés, a figyelmesség, a szeretet kimutatása pokolian hiányzik.

Szeretnék végre úgy élni, hogy senkit sem csalok meg mégis mindenkinek jó.

23/N


2012. febr. 10. 21:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%

Te vagy az akinek a szar is ízetlen.

Hagyd inkább mindet h találjanak maguknak normális nőt. Nem érdemled meg egyiket sem

2012. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jobb lenne egy kicsit egyedül élni. Ezt nehéz elkezdeni. barátaim sincsenek, pedig körbejártam mindent ahol fiatalok megfordulhatnak, de csak a saját haveri körükkel voltak elfoglalva. Szóal tőlük se tudok tanácsot kérni. Vagy csak szeretethiányom van?
2012. febr. 10. 21:55
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
Egy jó nagy dugás hiányzik neked. És tényleg nem lehet jó magányosan. Kezdj el ismerkedni és ne csapj be másokat.
2012. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén?


1. pasi, akivel élsz FELEJTŐS! A lelki vonzódás egy párkapcsolathoz kevés, a BARÁTSÁGHOZ viszont épp elég. De az ember nem a barátaival él együtt és alapít családot. Nagyon sürgősen szabadulj meg tőle, maradhattok barátok, akkor talán majd elmondja neked, hogy tul.képpen NEM a nőket szereti, te csak alibikapcsolat vagy, mert tűröd, hogy nincs szex. Hazudik neked, de lehet, hogy hazudik magának is. Legyetek boldogok külön-külön.


2. Nem írtad, mekkora az a korkülönbség, de ha tényleg szeretitek egymást, és nincs más a képben (feleség stb.), nem hinném, hogy akadály lenne. A barátnőm 27 évesen egy 59 éves férfihoz ment hozzá, azóta 2 gyerekük született és nagyon boldogok. Megszólták őket is, de ők egymást AKARTÁK. Ha van felesége, nem a korkülönbség miatt nem akar téged. Ha meg nem vállal fel, akkor nem szeret, csak kihasznál.


3. Aki 8 éve "szeret" téged úgy, hogy semmi közötök nem volt egymáshoz, az valójában nem szeret. Ez egy rögeszme, egy álom. Egyszerűbb neki egy elérhetetlen nőről (rólad) álmodozni, mint valódi kapcsolatot létesíteni egy valódi nővel. Ez is alibi"szeretet". Ráadásul 8 év alatt olyan tulajdonságokkal ruházott fel, amilyen nem vagy. Mindkettőtöknek nagy csalódás lenne, ha összejönnétek. Te soha nem lennél "elég jó", hiszen nem vagy olyan, mint az álmaiban, ő meg nagyot csalódna szintén emiatt.


Összegezve: perspektíva max. a 2. pasiban van, HA felvállal. Ha nem vállal fel, akkor abban sem.

Keress egy negyediket, akinek kellesz, és akinek úgy kellesz, ahogy vagy.

23 évesen még van időd, de ha azokra, amiket leírtam, 10 év múlva döbbensz rá, akkor más késő lesz, amennyiben akarsz valódi családot és gyereket.


35N

2012. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

ma 22:03

Köszi, eddig a Te válaszod volt a leghasznosabb. :)

A 31 éves fiatalembert régen is szerettem Ő is szeretett. A közel 2 év alatt miközben MSN-eztünk neki nem változtak az érzései azt mondja. Mikor találkoztunk sokkal jobban elbeszélgettünk úgymond kettesben (mert csak a fővárosban tudtunk összefutni), mint valaha a suliidő alatt bármikor.

2012. febr. 10. 22:11
 16/23 A kérdező kommentje:

ma 21:56

Itt lehetetlen ismerkedni, hiába járok el akár egyedül is programokra, mint írtam mindenkinek megvan a saját kis baráti köre és egyikbe se tudtam beszállni. (Közösségi házba is a szakkörökre csak nyugdíjasok járnak).

2012. febr. 10. 22:13
 17/23 anonim ***** válasza:
Mi az érdeklődési köröd vagy hogy telt eddig az életed, mivel???
2012. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%

Keress egy negyediket, aki korban is illik hozzád, rendben a libidója, és szórakozni is szívesen eljár veled.


23F

2012. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
56%

Én ezen ki akadtam!


Kedves kérdező!



Minek élsz együtt olyannal akit nem szeretsz?

Hagyd a fenébe!

És ez,hogy 3 pasi is a képben van.

Nem értem az ilyen nőket.

Te egyik pasit sem szereted,csak valakit akarsz magad mellé,hogy ne legyél egyedül.

Párkapcsolatfüggő vagy szerintem.


23 éves vagy? Hàt figyelj én 15 és biztos érettebben gondolkozom mint te.

2012. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy két emberbe vagy szerelmes! Ha két embert szeretsz, akkor válaszd a másodikat.. mivel ha beleszerettél egy másikba akkor az elsőt nem szeretted eléggé...
2012. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!