Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Playmate alkatú,igazi nő.Zöldesbarna szeme van,középmagas,és ritkajó s*gge van.Viszont tudom,hogy rengetegen hajtanak rá,én meg egy ápolt,190 magas,de elég átlagos muksó vagyok.Múltkor beszélgettem vele,értelmes lány,mosolygott dumálás közben,elég kedves volt.Szerintetek szólítsam le újból,vagy hagyjam a francba,mert úgyis lelép mással? 24/F
2012. febr. 11. 00:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki szép, már egyből egy r*banc? Miért lépne le mással? Ki tudja, lehet, hogy belédszeret és tök boldogok lesztek együtt, nem kéne mindenféle rémisztő következtetést levonni pusztán azért, mert szép és népszerű.
2012. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Tudom általánosítás, de egy szép Nö elég ritkán jön össze egy átlagos Férfival, bár a szépség is relatív....


Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen tipikusan nagyon jó Nök közt nagyon sok kedves van, tényleg azt hiszi az ember, hogy talán van valami esélye, de javarészt ez csak megszokás a részükröl, mert pontosan tudják, hogy bájos mosollyal és kedvességgel bármit elérhetnek.


Én is egy átlagos muki vagyok, nem egy ilyen Nöt ismerek, legutóbb a múlt héten ismertem meg egy spanyol lányt, akiért minden ismerösöm odáig van meg vissza, mert egyszerüen bájos, elbüvölöen szép. Ö is nagyon kedves Velem, mélyen a szemembe néz, meghallgat, megérint, megsimogatja a vállam ha dumálunk, de az az érzésem, hogy mindenkivel ilyen és nem tartozom a kivételek közé.

2012. febr. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Habilitás kérdése. Ha nem vagy eleve ge@i egoista, de most, erre a csajra kialakult valami... akkor ne hagyd veszni! Jaaj, mennyit kesergek én a kihagyott lehetőségekről! Te ezt ne tedd! Ha meg sem furcsa, megmagyarázhatatlan ego, sem egyéb szokatlan dolog (10 tonnásnál nagyobb UFO az ablakod előtt) nem jelentkezik, akkor hagyd a pic$ába. Ha úgy érzed, hogy nem tudod nem hagyni, akkor meg bármit megér egy nagy leégés is!
2012. febr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetésből leszűrted, hogy tudnál vele élni? Ilyen létezik? Mert ha ez igaz, akkor hajráááá! Ne hagyd!
2012. febr. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen próbáld meg, miért is ne tennéd. Ne ítéld el előre.

Egyébként ha az ember eleve felad valamit akkor esélye sincs a sikerre, szóval hajrá.

2012. febr. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha egyből úgy állsz neki, hogy majd le lép mással, akkor hagyd a fenébe.Ha kevésnek tartod magad hozzá,akkor is hagyd.Normális esetben meg akár te is lehetsz a befutó,bár eléggé a külsejével foglalkozol...
2012. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez olyan "Tudod mit medve, b@szd meg a porszívódat!" hozzáállás.

Ismerd meg kicsit jobban. Ez, amit leírtál, igencsak kevés.

2012. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

egy randit megér, legyél alfa

f18

2012. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem értem... Ha tetszik és csak vársz, akkor az nagyobb szívás mintha rossz lenne a randi. Ha bepróbálkozol, akkor van esélyed. Ha nem, akkor máris vesztettél...
2012. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!