Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell választanom?

Figyelt kérdés
van 2fiú akikkel járok,egyikkel 3hete,ő magas,de nem mutatja ki annyira az érzelmeit,neki kicsi is, a másik nemsokára lesz egy hetes,nagyon odavan értem,és ölelésnél éreztem hogy nagy neki,és én azt szeretm,és olyan jól érzem magam vele,de a másikat sem akarom még kidobni,pláne annak azt anyja szeret,és lehet hogy az helyesebb,de a másik meg belsőleg tetszik jobban. kétségbevagyok esve,olyan nehéz döntenem,nem akarok,de mikor lesz ez muszály?
2008. ápr. 6. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már egy hete döntened kellett volna...aki annyira szeret biztos nem azét teszi,mert van egy másik pasid,akiről gyanítom,nem tud.Az hogy az anyja szeret az nem jelent semmit sem.Nekem is volt olyan barátom,akinek az anyja imádott,de én nem tudtam együtt élni a fiával.Most bezzeg a férjem anyja ki nem állhat,de nem tud érdekelni.Minél tovább húzod a dolgot,annál nagyobb az esélye a megdőlésnek,és annál jobban belekeveredsz a saját hazugságiadba...
2008. ápr. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért baromira nem jó hogy az elején 2 esélyes játékot űzöl, nem rólad mintázták a hűség meg a határozottság szobrát az tuti! ha rám hallgatsz, csinálsz ahogy jól esik.
2008. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ne is haragudj, szerintem gusztustalan vagy. egyiket sem szereted, de mindkettővel együtt vagy, és az befolyásolja a döntésedet, hogy melyiküknek mekkora? na ne már... egyébként meg nem tudom hány éves vagy, de tudnod kéne, hogy ami ernyedten nagy, az lehet, hogy nem nő meg sokkal jobban, ha megmerevedik, de akinek meg ernyedten kicsi, lehet, hogy mereven meg nagy. szóval nem értelek. remélem bármelyiket is választod, becsapnak téged, ugyanúgy mint te őket, és ők is épp azon gondlkodnak, hogy a két csaj közül melyiknek nagyobb a melle! köszöntem a lehetőséget.
2008. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a kérdés helyesen úgy hangzik, hogy: mikor kellett VOLNA döntenem?

a válasz: EGY HETE.

2008. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha mar mindenki csak piszkal..:) Valahol igazuk van h mar kellett volna dontened, mert igy egyre tobb hazugsagba fogsz keveredni. Ne a merete szerint valassz egy ferfit, mert lehet nagy de nem tudja hasznalni, es lehet kisebb es jobban mukodik. Aszerint valassz h melyikert mit erzel.Logikus h azzal maradsz amelyikkel jobban erzed magad. Csinalhatsz egy olyant, h ket nap mindakettovel kimesz randizni, ugyanolyan randira...pl mindkettovel elmesz gorkorizni, v amit szeretsz...utana meg h ugyanugy egyiket se lasd egy napig..Amelyikkel jobban erezted magad, s amelyik hinayzott a legjobban, azzal maradsz.S igy rajossz a sajat erzelemidre, amivel zavarba vagy.
2008. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hú, kisanyám. nagyon gáz vagy. gondolkodj el egy kicsit azon, amit írtál...
2008. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz azért amiért nem tud dönteni. Sok ember beleesik ebbe a hibába és látszik a válasz adóján, h nagyon zavarja a dolog. Akkor lenne gáz ha nem is érdekelné és mind2ővel folytatná. Abba igazuk van a válaszadóknak, h már döntened kellett volna és ha még mostsem döntöttél akkor minél hamarabb kell, mert ha megtudják, h mind2őjükkel jársz akkor nagy kalamajkába kerülhetsz. Nem értem miért kell rögtön leócsárolni a másikat azért mert döntésképtelen...
2008. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi ez nem ide tartozik.

De ennek az oldalnak az a címe, hogy minden amit itt megkérdezhetsz.....

Aki kritizál, és bunkóskodik, inkább ne jöjjön fel erre az oldalra. Eszméletlen mennyir megtudja egy-két ember bántani a másikat, holott valaki csak segítséget kér.

Inkább nézzen magába egy kicsit..

2008. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elozo hozzaszoloval. Tenyleg vannak furcsa kerdesek de lehet h aki kerdezi annak komoly dilemmat okoz es tenyleg azert van ez az oldal h megtegye szabadon es nem kell attol tartania h vki kicikizi. es akkor jonnek ilyen valaszok mint fentebb olvasni... en ketlem h akik ezeket a valaszokat adtak meg sosem keveredtek ilyen szituacioba vagy meg a gondolata sem merult fel. Hisz emberek vagyunk akar lanyban akar fiuban. Fiuk csinaljak ugyanezt, tobb lannyal randiznak egyszerre h ki tudjak szurni a szamukra optimalisat. nekem a tesom pl csinalta a jelenlegi felesege mellett jart o ki mas lanyokkal mig rajott h neki a jelenlegi felesege az igazi. Igaz ezek nem tartottak sokaig egy ket honapon belul o dontott. a lenyeg a dontes meghozatala h meg idoben meghozza az ember mielott a ket szek kozul a foldre csucsul mert kiderul a turpissag.

Igy eleg nehez osszehasonlitani ket ferfit mert mindenki mas, mas termeszetu, mas kulsovel es belsovel rendelkezik, masok a hibaik. ezert nehez ezeket a pro contrakat csinalni. en azt mondom inkabb hallgass a szivedre, h te melyikkel tudnad magad hosszabb tavon elkepzelni... ezt erezni kell... az egyik hozzaszolonak elottem tetszett a javaslata miszerint legyel egyutt tobbet a zegyikkel ismerd meg tarts szunetet majd legyel egyutt a masikkal tobbet tarts szunetet es lehet h rajossz melyiknek a szemelyisege illik legjobban hozzad. ez most eleg hulyen hangzik mert olyan mintha a bolhapiacon lennenk es vasarolnank... de neha meg kell hozni donteseket. Remelem jol dontesz a vegen! Sok sikert!!!!

2008. ápr. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

JA meg egy jo tanacs (elozo hozzaszolo), ne a fiu merete alapjan donts ill ne az alapjan donts h a mamaja szeret e. Az nem jelent semmit. Neked a fiuval kell egyutt elned nem a mamajaval. Nekem volt olyan kapcsolatom ahol a fiu szulei imadtak de legfokeppen a mamaja, de testvere es unokatesoi. De maga a pasas az maga az onteltseg volt egy zsarnok aki ha nem ugy cselekedtem ahogy o szerette volna akkor elkezdett erzelmileg sertegetni... es ezek nem jottek ki rajta az elso ket honapban csak utana mutatta meg az igaz enjet...

az h meg kicsi az nem jelent semmit vkinek kicsi de izgalmi allapotban elege megno, es vkinek nygalmi allapotban nagyobb de nem no meg akkorara izgalmi allpotban. masreszt nem ez hatarozza meg a jo sexualis kapcsolatot h mekkora.sokat szamit h meddig birja ki tud e elegiteni meg egyebek. lehet h nagy az illetonek de meg sem birja hosszu ideig es nem tud kielegiteni... ezeket meg akkor fogod megtudni h melyik jobb e teren ha ki is probalod oket... anyway Good Luck!!!!!

2008. ápr. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!