Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak kifogás ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kifogás ha egy srác azt mondja hogy túl fiatal vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
Azt mondta tetszek neki csak fiatal vagyok hozzá.Nem egészen értem hogy lehet ez de hátha ti tudtok tanácsokat adni hogy mit csináljak.
2012. febr. 11. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok.
2012. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert mondjuk ha te 15 vagy, ő pedig 23, az lehet zavaró. Ugyanekkora korkülönbség később már nem zavaró, de az előbbi esetben el tudom képzelni, hogy az. Szóval érted mire gondolok. :)
2012. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15,18 /egyértelmű én a 15 vagyok :)/
2012. febr. 11. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nem csak kifogás lehet. nem értem, miért nem lehet ezt elhinni...

tetszel neki, igen, külsőre! de gondolom belsőleg éretlennek tart magához.

2012. febr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10-20 éves korban 1-2 év is sok lehet, késöbb akár 10 is lehet, senkit nem zavar. Ilyen korban nagyon eltérő a fejlődés, ezért nem a legjobb ötlet akár 3 év korkülönbséggel számolni.
2012. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gondolkodás szempontjából vagy fiatal hozzá,15 évesen még elég éretlen a gondolkodásotok, lövésetek sincs az életről. Ha ő mondja akkor higgy neki! Egy 18 éves fiú meg egy 15 éves lány gondolkodásmódja között elég nagy különbség van!
2012. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy 18 eves fiunak nagy lovese van az elethez mi? Szerintem 3 ev nemsok, nalunk a suliban altalaban ilyen 2,3 ev korkulonbseg volt a gyakori. Abban viszont igazad van, hogy a fiatalabb lanyok meg eretlenebbek es neki ez nem tetszik valoszinuleg. De barmi lehet ezen kivul, 2 mondatbol nem lehet eldonteni...
2012. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A korkülönbség nem csak értelmi, érzelmi, de a szexnél is számít még ilyenkor. 15 évesen még korai a szexuális élet, míg 18 évesen már igénye volna rá akár napjában többször is és még ha szerelmes is, akkor sem valószínű, hogy kibirná, hogy még 1-2 évig csak kézenfogva járjatok.


Ezért ilyen macerás ilyenkor még a korkülönbség, még ha csak 3 év is.

2012. febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!