Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud hasznos tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud hasznos tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A jelenlegi b.nőmmel lassan 2hónapja vagyok együtt.

Az exével 8év után mentek szét. 6év után összeköltöztek, majd 1év után elkezdett romlani a kapcsolatuk, majd márciusban elváltak az útjaik.

Néha nagyon kiborul, mert egyedül érzi magát lélekben, meg rossz neki, hogy nem tud engem meg senkit sem közel engedni magához, mert fél az újabb csalódástól, ezért felépített egy "védelmi" falat maga köré.

Hogy tudnék neki segíteni ebben, hogy megbízzon bennem, hogy bebizonyítsam,hogy igazak a szándékaim, és hogy mindig ott vagyok mellette amikor csak kell. Jóban rosszban egyaránt.


Előre is köszi a válaszokat.

26/F


2009. jún. 2. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az idő majd megoldja. Légy mindig mellette, amikor csak tudsz, szeretgesd, babusgasd, azt minden lány szereti :) Mondd neki minél többször, hogy bármiben számíthat rád, és mindazt, amit leírtál! Természetesen az idők folyamán ezt lesz alkalmad tettekkel is bizonyítani. Azt gondolom, hogy a barátnődet cselekedetekkel tudod majd igazán meggyőzni.
2009. jún. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapszabály, hogy nem nagyon érdemes olyan nővel ismerkedni, akit nemrég ért gyász (a gyászba a hosszú kapcsolat vége is beleértendő). Ugyanis ekkor nagyon feldúlt lelkileg, és rossz a hangulata. Ha rossz hangulatú nővel ismerkedsz, akkor kellemetlen asszociációk fognak hozzád is kapcsolódni a szemében (vö. Pavlov).


De ha már mégis így alakult, akkor egyetlen megoldás van a problémára: türelmesnek lenni. Itt egyedül az idő oldja meg a problémákat. Eltelik fél év vagy egy év, addigra feldolgozza, ami történt, és akkor eldönti, hogyan tovább. Ezt nem nagyon tudod felgyorsítani.

2009. jún. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a 02:04es válaszolora reagálva.


Igen, azt az alapszabályt én is tudom, ismerem, meg azt is,hogy házi nyúlra nem lővünk.

Mert 1 formációban táncolunk, és nem akartam, hogy emiatt baj legyen, de a kezdeti jelzéseket ő sugározta énfelém, és nem 1 alkalommal, úgyhogy ezért mertem lépni az irányába. e ahogy látom, egyre jobban kezd megkedvelni, csak rossz neki, hogy nem tud megnyílni felém, és azt adni, ami igazán benne van. Kicsit olyan mintha árnyéka lenne őnmagának.


Én is ilyenre gondoltam, hogy ottlenni vele, mellette, mutatni, hogy én mindig ottvagyok ha valami baj van, ha kell valami, csak megerősítést kértem, mert eddig ilyen kapcsolatban nem voltam, és nem akarok hülyeséget csinálni, nem akarom megbántani, de elveszíteni sem. Mert egyre jobban kezdem őt megszeretni, megkedvelni.


Krisz

2009. jún. 3. 07:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Idő kell.
2009. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!