Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok mit...

Gelniczkiné kérdése:

6hetes terhes vagyok mit tegyek hogy minden simán menjen es na veszitsem el? Minden hasznos tanacsot varok

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor még nem nagyon lehet mit tenni. !? Ha egészséges akkor megmarad.Esetleg annyi hogy szedhetsz magzatvédő vitamint, és ami egyértelmű ne igyál alkoholt, ne dohányozz. De ezt nyilván később sem.
2011. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

élj úgy ahogy eddig,csak egészségesebben, és kerüld a veszélyes dolgokat.

nem akarlak megijeszteni de a legtöbb nőnél nem azért ment el a baba mert nem vigyázott magára..

2011. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kedves Gelniczkiné! először is ne gondolj rá, hogy elveszítheted! Ne emelj nehezet, ne fürödj meleg vízben, most még kerüld a hideg úszómedencét is, ne egyél nyers ételeket, pl házi majonéz, tatárbeefstek, lágy tojás, szusi. a többi a természeten múlik, ha a baba meg akar születni, akkor meg is fog.

Gratulálok, és boldog babavárást! :)

2011. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok pihenés,ne emelj nehezet.Szedj vitamint,egészséges táplálkozás,Tilos az alkohol,cigaretta ,drog,gyógyszer szedése.
2011. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vitaminnak ne tablettákat szedj (kivéve ha feltétlenül szükséges), hanem egyél sok friss gyümölcsöt, zöldséget!

És ne stresszelj azon, hogy esetleg elveszítheted, mert azzal csak növeled rá az esélyt! Hallgass sok klasszikus zenét (Mozartot főleg), az nyugtató hatású is, meg állítólag a gyerek is okosabb lesz, ha az anyukája várandósan hallgatja.

2011. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!