Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettél két férfit egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél két férfit egyszerre? Ha igen hogy döntöttél kettőjük közül?

Figyelt kérdés

Egyikkel együtt vagyunk hosszabb ideje, másik egy régi jóbarát, de azt hiszem belé is belé estem+ő is belém, ráadásul azzal jön hogy látszik rajtam és döntsek... megbolondulok és kétségbe vagyok esve, h mi a fenét csináljak... miért nem lehet két pasit eggyé olvasztani??? :(

Egyikkel jobban elbeszélgetek, megértjük egymást, tök jó h nyitott dolgokra, másik meg olyan cuki és jóember és nem érdemli h ezt csináljam vele... sőt egyik se. basszus meghülyülök... félek rosszul döntök. Mit érdemes csinálnom, hogy ne menjen senkivel tropára a kapcsolatom??? :(


2012. febr. 11. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
A 2.at válaszd, mert ha az 1.t eléggé szeretted volna, akkor nem szeretsz bele a másikba
2012. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két férfit nem lehet szeretni egyszerre.

Ha valakit tényleg szeretsz, akkor más férfinak nem "jut" ilyen érzelem.

Szerintem koptasd le mindkettőt, mert egyikőjüket sem szereted.

2012. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

te nem szereted egyiket sem.

a palidat szétaláztad a háta mögött az újnak meg vágysz a farkára.

undorító vagy.

és nem.

nem lehet egyszerre kettőt szeretni.

2012. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Racionálisan gondolkodj, sokkal jobb életed van azzal, akivel tudsz beszélgetni, nyitott. SAJNÁLATBÓL NE LEGYÉL SENKIVEL!!! FŐLEG NE AZÉRT MERT CUKI!!!!
2012. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az új szerelem lehet fellángolás is! vagyis nem érzed jól magad teljes mértékben jelenlegi pároddal!

Amúgy szerintem, ha jófej és megértő kedves mindkettő akkor a szex maradt már csak. aki jobb az ágyban azzal maradj. hisz a szex teszi ki a kapcsolat hatalmas százalékát! így hiába aranyos meg jófej ha nem elégülsz ki mellete meg fogod unni.

2012. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelentés: pasimat dobtam, régi baráttal összejöttem, és sokkal jobban jártam, és jobban is vagyok... csak annyit mondok még, merni kell változtatni!!! :)))
2012. márc. 22. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!