Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy két embert szeretsz egyszerre?

Figyelt kérdés
Egyikkel együtt vagy,szereted,de azt,hogy lángoló szerelem túlzás lenne mondani a kapcsolatra.Közben pedig van egy plátói szerelmed is?Volt valakinek ilyen?Mi történt a kapcsolattal?
2012. jan. 24. 18:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
nekem volt...en mondjuk szet mentem a pasimmal akivel eggyut voltam es most harcolok azert h ez a masik ne platoi legyen...haladok a siker fele!!! talakoztatok mar?vagy irogattok?
2012. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem is egyszer :/
2012. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Szerintem ilyen nincs ha valakit nagyon szeretsz akkor csak őt szereted ha meg mást is szeretsz rajta kívül akkor nem is szereted igazán.
2012. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
es volt valami koztetek ?
2012. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A plátóival régen beszéltünk,már nem.Nem volt semmi köztünk.Tetszettünk egymásnak,de ennyiben maradt.


Akivel együtt vagyok,őt szeretem,de már magam se tudom,hogy mit is érzek iránta.Tehát,hogy csak ragaszkodom hozzá,és szeretem mint egy nagyon-nagyon közeli barátot,vagy csak kissé ellaposodott a kapcsolatunk azért érzem így..Kicsit összezavarodtam.

2012. jan. 24. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha valakit szeretek, akkor nem kelti fel a figyelmem senki mint pasi vagy nő. De ha mégis, akkor a párom már nem szeretem, csak max mint embert/barátot
2012. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A poliamoria egy létező dolog, de sokan nem is hallottak róla.
2012. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam.

Az lett a vége hogy szakítottam a párommal, miután rájöttem, és bevallottam magamnak, hogy nem szeretem igazán. Azért ez beletelt egy kis időbe, nagyon sokat gondolkoztam rajta, és vártam a csodára, hátha majd történik valami.. de persze nem történt.

Elmondtam neki hogy mi a helyzet, hogy szeretem, de nem úgy ahogy ő engem, elmondtam hogy nem vagyok szerelmes - Nem tudom te az vagy-e? -

Rájöttem ha valakit az ember tényleg szeret, akkor a plátói szerelem elmúlik, ebben már biztos vagyok.

2012. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen anyád és a sört boccs csak szerelmi bánatom van
2012. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy kinek akarsz hazudni?
2012. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!